Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, Lányok, bácsik,...

Srácok, Lányok, bácsik, nénik! Miért van az hogy a mai tinik (13-16 éves) lányok el vannak könyvelne "tinirbancoknak"?

Figyelt kérdés
Az ilyen korba lévő lányokra első ránézésre dobálnak szavakat, meg mondják hogy nincs egyéniségük, meg üres a fejük stb.. Akkor kérdem én, mi az egyéniség? :D

2017. máj. 13. 19:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem, hanem azok, akikre igaz. De ez faramuci dolog, mert ha meg akarsz felelni a saját közegednek, akkor óhatatlanul hasonulsz is a nagy többséghez - hatással lesznek az öltözködésedre, viselkedésedre, beszédmodorodra.


Lehet, hogy egy amúgy tök normális kiscsaj vagy, de ránézésre egy felnőtt 12-egy tucatnak lát emiatt.


Amúgy nem vagyok én sem olyan öreg, még 30 se vagyok (jó, a te szemedben talán így is öreg vagyok... :D), de nagyon nagyot fordult a világ azóta, hogy én voltam ennyi idős, és nem jó irányba.

2017. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem hogy nagyon egyedi lennél, ha az öltözködésben nincs saját ízlésed, gondolom másban se nagyon.

Minden korosztályodbelin ezeket látom: converse, adidas superstar, fekete bőrdzseki, feszülős nadrág. Ugyan az a hajviselet stb...ha én ilyen lányt látok, nem tudom elhinni hogy saját jelleme van, nem tömegcikk.

2017. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

"Engem illettek ezzel a jelzővel, és én azt nem értem hogy ha valaki jól akar kinézni az már tinirbanc?"


Igen, éppen ezt akartam elmagyarázni... hogy a korábbi generációknak nagyon szokatlan, hogy valaki 13-14-15 évesen "jól" akarjon kinézni, a szó felnőtt értelmében.


És nem is teljesen egészséges, hogy ez ennyire koránra tolódott nálatok.

2017. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
#8: ne kavarj, 48 éves vagyok, és bizony általános suliban is volt már nem szűz osztálytársam, egyebekrol nem is beszelve, ez 17 körüli téma még utólagos vetítés. Egy 15 éves akkor is a fiúkkal volt elfoglalva. Tipikus esete, mikor megszepitjuk a múltat, és hazudunk magunknak is.
2017. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, akkor te közegeddel volt a baj, mert én 10 éve voltam 15 és még akkor se volt divat ez a fokú pasizgatás meg szüzesség elvesztése. Legalábbis normálisan nevelt, normális értékrendű fiataloknál.
2017. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
#8 vagyok, és csak egyetérteni tudok az előttem szólóval, akivel egyidős is vagyok amúgy
2017. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hmm... Tinirbanc=nem szűz lányok. Ez oké. Ez esetben örömmel jelentem be hogy szűz vagyok, és szerintem a gyerekszerelemmel abszolút semmi probléma. Voltam benne, leszek is. Abban egyetértek hogy vannak lányok akik nem korukhoz megfelelően viselkednek, öltözködnek. De már azért mert egy 14 éves lánynak adidas cipője van, és H&M-es vagy New Yorker-es (Bánatom tudja mik vannak még) göncökbe mászkál, még nem tinirbanc...
2017. máj. 13. 20:42
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerintem hogy valakit ezzel a jelzővel illessenek, viselkedésben is olyat kéne produkálni hogy megillesse a jelzőt :D Szerintem ÉN nem vagyok való ebbe a kategóriába.. Sőt, tucat lánynak sem nevezném magam, szerintem nekem van egyéniségem (zenei stílus, filmek, sorozatok, hobbik) :D
2017. máj. 13. 20:45
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

majd tapasztalni fogod, hogy az életben (és főként itt, Magyarországon) nagyon meg kell harcolni azért, hogy ne kerülj ilyen vagy olyan előítélet árnyékába.


Két dolgot tehetsz: vagy totálisan szürke, láthatatlan emberré változol, akit észre sem lehet venni, vagy senki mással és semmilyen trenddel össze nem keverhető egyéniséggé.

De még így is fogsz kapni beszólásokat és megvető pillantásokat, mert a magyar emberek imádnak ítélkezni - csak sajnos józan rálátás nélkül.

2017. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%

Egyénisége manapság tényleg nagyon kevés embernek van látod ha kimész az utcára hogy szinte minden lány ugyanúgy néz ki mintha egy nap 100x mennél el egy lány mellett.

De ez nem csak a lányoknál van így hanem a fiúkkal nem lehet őket se megkülönböztetni egymástól...

Lényeg ami lényeg:

Ruhát tudsz venni de stílust nem.

2017. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!