Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, Lányok, bácsik,...

Srácok, Lányok, bácsik, nénik! Miért van az hogy a mai tinik (13-16 éves) lányok el vannak könyvelne "tinirbancoknak"?

Figyelt kérdés
Az ilyen korba lévő lányokra első ránézésre dobálnak szavakat, meg mondják hogy nincs egyéniségük, meg üres a fejük stb.. Akkor kérdem én, mi az egyéniség? :D

2017. máj. 13. 19:14
1 2 3
 21/24 Iza's world válasza:
72%

Talán nem is az a megfelelő megnevezés azokra a lányokra akik mind ugyanabban a "csajos" nállam inkább "pics*s" stílusban vesznek részt hogy tini******.

A tömeg****** sokkal inkább. Nincs egyedi ízlésetek mindenki egyforma! Én is csak egy kis 15éves lány vagyok de van stílusom és érdekes nekem még senki sem mondta hogy tini****** volnék.

2017. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Az egyéniség szubjektív. Szerintem nem a ruházat az egyetlen ami meghatározza az egyéniséget. Hiába veszem fel ugyan azt a ruhát mint egy másik lány, ha a zene szóról nem Justin Bieber hanem a Fink Floyd jut az eszembe. Mindenkinek van egyénisége. Egyszinten mindenki egyedi, csak vannak akik szeretnének beilleszkedni.
2017. máj. 15. 06:38
 23/24 Captain Logic ***** válasza:

A Fink Floyd tényleg egyedi, szerintem senki nem ismeri őket.


És hogy hasznos választ is adjak: tudod, kívülről az emberek nem látják, hogy te milyen zenét hallgatsz, milyen sorozatot nézel, stb. Azt viszont látják, hogy ugyanúgy öltözöl, mint bármelyik másik korodbeli lány, és ez már egy remek alap nekik, hogy ítélkezzenek. Ha ragaszkodsz a márkás holmikhoz, akkor is inkább a visszafogottabb, elegánsabb az, amit kevésbé néznek le.

2017. júl. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Amúgy mi ez az adidas superstar mánia?

Már húsz felett vagyok, 13-14 évesen volt belőle mindenféle színem,és akkor a kutya nem ismerte, még le is szólták.

Most meg mindenkin, és még gyakorin is több kérdésben látom :D

2017. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!