Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek szerencsétlen?...

Hogy ne legyek szerencsétlen? Tényleg rontás lenne rajtam?

Figyelt kérdés

Hosszú lessz elöször dobok egy vázlatot:


vallásos (jobban mondva templombajárós valláspolitizálós) voltam de meguntam csalódtam ok lejjebb

szerelmi életem azt hittem ultra gáz de amiket itt olvasok azok mellett sima gázzá javult (31 éves koromig 3,5 1,5 0.5 éves kapcsolatok +...)

munka terén amit szívesen csinálok valami beteges megfelelési kényszer miatt hibázok

egy ladát és egy 1.0 milliós hiteles autót összetörtem több kisebb kocc pár motoros baleset és szabálytalanság de imádok vezetni ami a munkám is

Akkor tanulásban 4.ig jó voltam (bár pedagógus gyerekként erőltették) 8 osztályos egyházi suli tönkretett fősulit abba hagytam

Diákhitelem van fizetem de nem haladok sokat előre

Ha veszek valamit minőséget próbálok venni, vagy gyári hibás,vagy bénaságból elrontom

Cipő elszakad ágyat szétfekszem vastag szőnyeg bekeményedik

Ha jófej vagyok valakivel sokszor megjárom, kihasználnak vagy csak rosszul járok

Nem sikerült itthonról elköltözni (vártam az igazit) aztán a pénz a bénázásaim helyrehozására autóra elment

csináltattam a szobámba (anyámék háza) uj modern redőnyt pereg szét

Akikbe megbízom átvágnak

Barátaim nem mondom hogy nincsenek, csak megváltoztak és nem keresnek már (szerelmesek lettek)

Röviden álmaim vagy amiért küzdök az nehezen lesz meg és könnyen elveszítem (a hitelese autó legnagyobb példa rá)

ilyen lelki betegségek testi tüneteitől szenvedek (aranyér gyakori hasmenés herpesz)

nem tudom az akaratom érvényesíteni (lányokat felszedni)

Szex elött nehezen lazulok el (merevedési problémák amugy átlag feletti méret és technika)

munkás ruha nem tart addig mint másoknak (beakadok valamibe mondjuk szorgalmasabban is dolgozom)

Lényegében sok haverom barátom rokonom van,vannak gondjaik de kb 10 embernek annyi mint nekem...mindegyiknél látom még a fiatalabbaknál is, hogy haladnak az életben autójuk feleségük barátnőjük van. Mellette tűrhető állásuk megbecsülik őket ....pluusz motorjuk yetskyjük versenyautójuk (lada) vagy mindenkinek amit szeretne. Sok mindent csinálnék szívesen nem vagyok rest de nem találom a lehetősséget rá

Sokszor ér baleset...

Nem járok kocsmázni, cigit is letettem nem is nagyon iszok.....okés ez elvben jó de mások igy ismerkednek haverkodnak csajoznak...discoba nagyon ritkán még volt autóm azzal.

Ja nem tudok ismerkedni a női nemmel. Pedig nincs extra elvárásom..... bár az alkesz láncdohányos party királylány durván elhízott verzió taszít....a szép lányoktól félek...a szolid házias kis szürke egerek akik nekem istennők lehetnének az eseteim. Általában az ilyenek kikupálódnak mellettem és dobbantanak...

És lényeget se tudok megragadni inkább akit érdekel kommentben fejtem ki....remélem kapok sok értelmes választ...



2017. máj. 14. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Úgy, hogy higgyél. Hittel minden negatív energia megtörhető.
2017. máj. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!