Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyk-n csak szerencsétlen...

Gyk-n csak szerencsétlen emberek vannak? Mármint akik személyes levelezésbe kezdenek.

Figyelt kérdés

Eddig még mindenkinek volt valami defektje akivel itteni levelezés során összeakadtam. Szóval direkt nem foglalkoztam már ilyennel. Most mégis kivételt tettem, mivel... tud értelmesen írni...

Időközben kiderült, hogy egyetemi végzettsége is van, majd jött az hogy nem tud beszélgetni, nem volt még jóformán párkapcsolata sem.


2016. okt. 11. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább az, amikor beszélgetsz valakivel, és jó benyomást tesz rád. Aztán meg az egyik kérdésre adott válaszoddal kapcsolatban küld egy privátot, ahol a nőági felmenődet szidja........
2016. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert te biztos tökéletes vagy...
2016. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban zavar, h milyen buta kérdéseket tudnak az emberek feltenni (nem a te kérdésedre értem).

De én is akadtam össze már itt perverzzel, trollal, casanovákkal stb., de vannak itt azért értelmes emberek is, akik igazán okosak és tényleg felüdítő volt velük levelezni

2016. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igaz, abban is van valami, hogy nekem is vannak hibáim.

Csak olyan csalódás volt, hogy megint így jártam.

2016. okt. 11. 20:06
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, kedves Kérdező. Valószínűsíthetően, ha belelátnál az emberek fejébe, a való életben még több szerencsétlen emberrel találkoznál, és akkor ujjonganál, hogy a GYK törzsközönsége mennyivel értelmesebb tőlük.


Azonkívül nincs ember hiba nélkül és rózsa tövis nélkül, jobb ha tőlem tudod. Olyan ember még nem született a földkerekségre, aki mindenben egyformán jó. Te se vagy mindenben jó, ahogy én se, az első válaszadó se, meg senki se.

2016. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Én már azt unom hogy jönnek a levelek hogy menjek valami ultra gagyi beszélgetős oldalra át innen ahol 20 feletti elcseszett életűek vannak.
2016. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem volt még valakinek kapcsolata defektnek számít? Egyébként a legtöbb embernek vannak problémái, nagyon sokan szerencsétlenek valamiben. Ez nem jelenti azt, hogy másban nem sikeresek.
2016. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
#6 Ilyen levelet már kaptam én is. :D
2016. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Én sem vagyok teljesen normális és a többiek sem voltak azok akikkel eddig itt beszélgettem. viszont az is igaz, hogy teljesen tökéletes ember nem létezik. Ha élőben beszélgetsz valakivel, annak is biztosan vannak kattanásai, csak max később derülnek azok ki.


6: Nem annyira gagyi, csak az a baj, hogy újként elég szar elkezdeni beszélgetni velük. Már bejáratódott a társaság és megy a körbef...szverdesés.

2016. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7#

Én magam körül annyi sikeres embert látok és róluk nehezen hiszem el, hogy valamiben ők is szerencsétlenek.

Egyáltalán nem kötekedésből mondom, csak kíváncsiságból, de tudnál példát mondani az ismerőseid közül, hogy aki nagyon sikeres, annak milyen gyenge pontja van?

Más is írhat erre, ha tud valamit :)

2016. okt. 11. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!