Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak ezeken?

Hogyan változtassak ezeken?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nagyon sok helyen próbálkoztam már mint munkahely de semmi se vált be,volt hogy kirúgtak volt hogy én hagytam ott és kezdem elhinni hogy nincs nekem való munka amibe megtalálnám a helyemet..A másik a jogsiszerzés,forgalmi vizsgám nem sikerült és elég rég nem voltam már vezetni se..Ha arra gondolok hogy újra vezetnem kell elkap a pánik és a félelem..Sajnos nem tudok beszélgetni erről senkivel se mivel a családomon kívül nincs senkim se..Nem tudom merre kellene elindulnom az életbe:(

Más éveket dolgozik egy adott munkahelyen,nekem ez 1 hónap volt szerettem is de egy hülyeség miatt elküldtek..Az van bennem a jogsis dologba hogy nem tudom elhinni hogy nekem meglehet és sikerélményem lehet..Vizsgán is konkrétan úgy bepánikoltam hogy másik utcán fordultam be nem ott ahol kellett volna..Pedig előtte tök szépen vezetgettem..Legutolsó sorba volt egy elcseszett párkapcsolatom szűk 1 hónapig..Mások hipp hopp találnak párt nekem ez 4 éve nem sikerül,jó tudom persze hogy az itthonlevéssel nem lesz senkim de akkor is bosszantó a dolog..Ezeket hogyan tudnám legyőzni illetve túllépni rajta?


2017. máj. 15. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Először magadban lenne érdemes rendet tenni, eldönteni ebből az egészből mi az ami tényleg fontos számodra és ami nem fontos arra teljesen felesleges energiát elpazarolni. Úgy látom egy kicsit mintha depressziós is lennél, ami erősen öngeneráló folyamat, tehát minnél jobban elhiszed, hogy Neked nem megy semmi sem, annál jobban úgy is lesz és tényleg sikertelen leszelp. Érdemes rögtön nem valami hatalmas dologgal kezdeni, csak egy egészen kicsivel amit biztosan meg tudsz valósítani, utána jöhet majd akár nagyobb falat is. Pl. kezdetnek elég, ha minden este elhatározod, hogy másnap mit fogsz csinálni, mondjuk kitakarítasz otthon vagy rendbe teszed a kertet, esetleg elmész a könyvtárba és kikölcsönzöl egy könyvet, bármi kisebb könnyen teljesíthető dolog. A munkahelyeket van aki nem bírja, többek között én sem. Nem bírom pl., hogy jó pofát kell vágnom mindenhez és mindenkihez akkor is ha valami nem tetszik stb. Plusz utálom ha rabszolgának néznek, mert az ilyen idők már régen letűntek és nem veszek részt a rabszolgaság visszaállításában. Az ilyen embereknek való a vállalkozás, persze azt kitalálni mi legyen az már nem is olyan könnyű. De árulhatsz pl. dobozos sört hűtőtáskából, az is valami ha úgy vesszük. Ha félsz az autóvezetéstől és a forgalomtól akkor nem érdemes erőltetni, akkor annak úgy sem lesz jó vége mert balesetbe keveredhetsz vagy te magad okozol balesetet s ez senkinek nem jó. El lehet lenni simán autó nélkül is, én pl. kifejezetten szeretek tömegközlekedni vagy vonatozni, mert ez által közvetlenül is találkozhatok emberekkel ill. kisebb az esélye, hogy valamilyen baleset fog érni. A párkapcsolat téma manapság elég nyőgvenyelős dolog, tényleg csak a szerencse kérdése, van akiben sok éven keresztül is várnia kell ameddig számára a sors kereke kedvezően fordul. Addig meg nem érdemes megőrülni, mert az igazából nem annyira élvezetes és mulatságos dolog, inkább törekedni kell normálisnak maradni, ez viszont valójában annyira nem is nehéz, csak mindig tudni kell hinni valamiben.
2017. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!