Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen emberrő? Szerintetek milyen jövő előtt áll? Menthető?

Figyelt kérdés

20 éves férfi. Jelenleg a legmagasabb végzettsége a 12 osztály elvégzése, mert 2 érettségi vizsgája még nincsen meg, de ősszel fog próbálkozni. (Ez a matek és az idegennyelv.)


Jelenleg a szüleivel él és alkalmi munkákat végez, ami fedezi a szórakozását. Spórolni nem igazán tud mivel minden hétvégén megy valamerre legalább 2 alkalommal, de van, hogy mindennap valamelyik haverjával/barátjával van. Illetve gyakran vesz csokit, cgipset, sört, cigit vagy ruhákra költi a pénzt.


Így a családi kasszába nem fizet semmit. Mivel csak alkalmi munkái vannak és nem spórol gyakran le van égve és ilyenkor a barátaitól kéri, hogy hívják meg erre-arra, ezt a legtöbb esetben nem adja meg.


Amúgy nem igazán szeret tanulni. Szakmák terén se nagyon vannak terve, leginkább vállalkozást, céget akar, mert nem szeret másoknak engedelmeskedni. Illetve nem szívesen végez olyan munkát ami piszkos, max alkalmi melónak, de ebből élni nem hajlandó. A fizikai munkát sem szereti.


Könnyen ideges lesz, gyakran próbál az emberek érzelmeire hatni.


Túl sokat iszik, heti stinten legalább 1 alkalommal becsiccsent. Voltak drogproblémái is. Igaz ez nagyon rövid ideig tartott, szerencsére. Azóta nem is esett vissza. (Nem komoly kb. 1 hónapig nagyon rá vol állva a fűre)



Ugyanakkor megbízható, hűséges a barátaihoz és kiáll mellettük. Megvédi őket.


Alapjáraton tisztelettudó az emberek irányában. Kifejezetten nyitott az új dolgokra és emberekre.


Mindig őszinte és megmondja a véleményét.


Sok barátja, haverja van. Szinte minden helyi fiatal ismeri a 15-25 éves korosztályban. (Kisváros.)


Ha vab barátnője hozzá is hűséges. Szerelemre vágyik és nem pinára.


2017. máj. 9. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kapni fog majd az élettől egy hatalmas pofont, amitől majd rájön arra hogy mit is kellene tennie, és akkor az élete majd megváltozik pozitív irányba. Ez a pénz szórás, pedig gondolom én pótcselekvés, mert attól tart, hogy ő nem

vishi majd semmire, és így terelné a figyelmét, a pillanatnyi örömökre. De ez csak egy időszak, mivel függőségi problémái vannak, azokat kell leküzdenie, és nem úgy hozzáálni a dolgokhoz, hogy majd lesz valahogy, hanem hogy ,,megfogom csinálni!" De emberileg twljesen rendben lesz az életben. :)

2017. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szórakozás/ivás/drog átlagos dolgok, ezek nem sokat nyomnak a lattba, viszont a végzettség hiánya, jogosítvány hiánya elég probléma, az is gond hogy úgy akar vállalkozni hogy életében nem dolgozott évekig, akár fizikai melót. Sokan a cégük előtt ugyanúgy alkalmazottak voltak, kivéve azok akik drogból, csempészetből csalásból gazdagodtak meg.


A leírás alapján a fiatalsága meg van, de ilyen idősen már nem a barátokból, és szórakozásból fog megélni.

Kicsit felhők felett jár a gondolkodása és azt gondolja egyszerű egyik hónapról a másikra jól élni.



Én 16 éves koromtól dolgoztam feketén, igaz meg is buktam középsuliban de pótvizsgán orvosoltam ezt. Barátaim nem voltak mert én anyagias voltam már gyerekkorban is, mindenekelőtt van a pénz nálam, ha más elkúrta a legközelebbi boltban 2 liter kólára a pénzét, én inkább a kútnál tele engedtem a flakont vízzel, volt aki a csajára költötte a pénzt.


Én pedig évnyitó után első tanítási napra, már robogóval jártam suliba, középsuliban autóm volt, szórakozás helyett a szabadidőmet magamra fordítottam, kondiba jártam pl.


Szóval én a kézzelfoghatóság elve szerint élek, nem foglalkozok olyannal amik jönnek-mennek.

24F

2017. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szakmák terén se nagyon vannak terve, leginkább vállalkozást, céget akar, mert nem szeret másoknak engedelmeskedni."

Hát bocsi, de ezen a mondaton konkrétan azt hittem, beszarok a röhögéstől :D Szerintem egy ilyen ember, aki nem tudott még érettségin is egy rohadt 2-est összeszedni, ráadásul 2 tantárgyból se, csak ne hisztizzen, hogy ő nem akar másoknak engedelmeskedni...Azért az kemény, hogy mások ezerrel hajtanak, hogy minél jobb jegyeket szerezzenek az iskolában és minél sikeresebb legyen az érettségijük, hogy mehessenek továbbtanulni, de még így is van realitásérzékük és leesik nekik, hogy ebben az országban még diplomával is nehéz normális állást találni, a szóban forgó gyerek meg egy tanulatlan, lusta kis ...izé, de kijelenti, hogy ő céget akar :"D Azért 20 éves létére már rájöhetett volna, hogy az élet nem úgy működik, hogy ő csettint egyet és hopp van egy vállalkozása és hopp lesz egy csomó pénze is csak úgy a semmiből, ha már ilyen elvárásai vannak, hogy neki senki ne parancsolgasson meg hogy ő nem fog semmilyen megerőltető fizikai munkát végezni, akkor tegyen érte..

2017. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Így a családi kasszába nem fizet semmit. Mivel csak alkalmi munkái vannak és nem spórol gyakran le van égve és ilyenkor a barátaitól kéri, hogy hívják meg erre-arra, ezt a legtöbb esetben nem adja meg. "


Undorító.................. Egy lejmolós barom, azt!


Ha meg még iszik is... egy alja, undorító sz.rházi! Az összes többivel együtt, amit ír, és még a pofáját se meri vállalni!


"Mit gondoltok arról a... aki...."


Tehát még véletlenül sem te!!!


Az életben is ilyen vagy???? Semmiért, soha nem vállalsz felelősséget???

2017. máj. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!