Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről, egy...

Mit gondoltok erről, egy kicsi gyerek miért mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
Azt mondaná, hogy autókereskedő lesz, egy hajléktalant be fog fogadni és minden hajléktalanon fog segíteni.

2017. máj. 9. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Még ártatlan a gondolkodása, nem fertőzte meg a mai világ szennye.
2017. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted/szerintetek idősebb korára is megmaradna a felfogása? Ha nem is ugyan ilyen, de hasonlóan segítőkész lenne.
2017. máj. 9. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmaradhat, de szerintem nagyban függ majd milyen környezetben nő fel.
2017. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerektől ez nem szokatlan.
2017. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban kukás akartam lenni. Aztán orvos lettem.
2017. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem ismeri eléggé a csöveseket.
2017. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorban úgy tűnik, hogy kukásnak a legmenőbb lenni, egész nap a nap autón csüngeni :D


Aztán ahogy nő az ember, megtudja, hogy ez mivel jár.


A kisgyerek valószínűleg még nem fogja fel, hogy egy hajléktalan milyen problémával is járni. Később majd rájön :) Nem kell ezen csodálkozni.

2017. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek többnyire még tiszta lelkűek, kedvesek és őszintén, nem tudnak túl sokat a világról.


Aztán hogy felnőttkorában ez megmarad-e benne, ki tudja. Van, akiből ugye szociális munkás lesz, annyira szívén viseli a rászorulók sorsát felnőttkorában is. Van, akiből ez kiveszik. Én pl. az utóbbi kategória voltam. Még minitini koromban is úgy voltam vele, hogy majd én úgy önkénteskedek, segítek a hajléktalanoknak stb. Csak akkor még burokban éltem, és nem láttam, ténylegesen mi folyik. Sok hajléktalant látok, ismerek, mert olyan környéken lakom, és rengetegen vannak, akik csak a saját hibájukból kerültek oda, és semmit nem tesznek azért, hogy kikerüljenek onnét, de persze elvárják, hogy pénzelje őket más... ha segítesz neki, úgy "hálálja" meg... aztán az ember egy idő után megunja, hogy most nézegesse, melyik hajléktalan érdemli meg a segítséget, melyik nem. Plusz felnőttkoromra rájöttem, én azért mégsem vagyok egy überempatikus alkat, és a saját gondjaim mellett nem tudnék vagy akarnék időt szakítani ilyesmire. De más meg teljesen másképp gondolja.

2017. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!