Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy a külsőm...

Lehetséges, hogy a külsőm miatt nincs annyi önbizalmam? 17/F

Figyelt kérdés
Kaptam már pár megjegyzést, gondolom ezért..Kép max. csak privátban.
2017. máj. 17. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Amig nincs önbizalmad, addig nem is figyelnek fel rád a lányok. Szóval hajrá. A magabiztos fiúkat szeressük.

Nem könnyű tudom, keresd a pozitív oldalad, tulajdonságod,és ott javíts. Vagy amennyire lehet a külsőn, a frizura sokat dob.... Hajrá.

2017. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Én mindig amikor kezdtem egy kicsit jobban érezni magam, kaptam valami durva megjegyzést, aztán annyi volt az egésznek.
2017. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele csak én kiskoromban kaptam rengeteg megjegyzést amit meg most sem igazán tudok levetkőzni. Hiába ma már nem mondanak rám csunyat az önbizalmat nem könnyű felépíteni. Először is meg kell ismerned magad. Rengeteg ilyen könyv van ami sokat segít ebben. Most Brian Tracy: Maximális teljesítmény c. könyvét olvasom és tényleg vannak benne olyan dolgok amik nálam beváltak. Ha akarsz küldhetsz képet 16/L
2017. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. :)
2019. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!