Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs önbizalmam felvenni egy...

Nincs önbizalmam felvenni egy sapkát?

Figyelt kérdés
Kaptam egy DC fullcapet. Azt mondták jól áll. Szerintem is. De nincs önbizalmam felvenni. Arra gondolok, mi van ha meg se jó.. Mit gondol mas.. Mitől ? 15/f
2017. ápr. 16. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a kamasz kor átka :/
2017. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
le írom a címem privátba ha gondolod add nekem :)
2017. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom legyőzni?
2017. ápr. 16. 19:23
 4/10 Clay Morrow ***** válasza:
Felteszed és viseled. Az emberek 80%-ának fel sem fog tűnni, hogy jól vagy szarul áll vagy leszarják. Aki meg megszól rosszindulatúan valszeg más miatt szólna meg, ha nincs sapi a fejeden..
2017. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. ápr. 16. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mások véleménye. Ha jársz a belvárosban, sokkal furcsább és borzalmasabb ruhákat fosz látni, a te sapkád fel se fog tűnni senkinek.

Ha valaki pedig megszól, ki tenné egy sapka miatt?, r se nézz.

Amennyiben magabiztosságot sugárzol, előbb vagy utóbb, de magabiztosnak is fogod érezni magad. ;)

16/L

2017. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs senkinek se joga megszólni téged. Azt hordasz, amit akarsz. De ne feledd, másoknak ugyanannyi joguk van azt hordani, amit akarnak. Nyugodtan hord a sapkát, elfognak fogadni, csak fogadj el te is másokat. A sapkád emlékeztessen, hogy fogadj el másokat. Te sem szeretnéd, ha gúnyolnának a sapkád miatt.
2017. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kb. 15 évesen kaptam meg a szemüvegem, ott segített az, hogy anélkül nem láttam a táblát, muszáj volt viselni.

Ugyanez a satyival. Felveszed, hordod, kész. Egyébként lehet, hogy sosem fog elmúlni, nálam pl. nem így lett. 22 vagyok, és a mai napig, ha mondjuk erősebb rúzst használok, vagy új frizurám van (lány vagyok értelemszerűen), akkor azon parázok, hogy mi van, ha csak szerintem jó, és igazából béna vagyok akit majd kinevetnek.

Pedig hidd el, az emberek ugyanannyit foglalkoznak magukkal, mint mi magunk, és igazából tojnak a fejünkre, meg arra is, milyen sapka van rajtunk :D Senki nem foglalkozik velünk annyit, mint mi magunkkal.

2017. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer a buszmegállóban ilyen fullcapet viselő gyereket röhögtem ki magamban. A probléma nem az volt, hogy ilyet visel, hanem ahogy tette. A fejméretétől jelentősen kisebbre állította a csatot, így meglehetősen hülyén nézett ki. Legszívesebben benyomtam volna a sapka tetejét egy ujjal. :D


Viseld normálisan és senki nem veszi észre.

2017. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Kaptam egy DC fullcapet. Azt mondták jól áll. Szerintem is."


Gyakorlatilag gőzöm nincs, hogy mi a probléma!

2017. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!