Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki sok embert utál az rossz,...

Aki sok embert utál az rossz, gonosz ember?

Figyelt kérdés
Viszont kedvelni, tisztelni is tud másokat, azokat akik kiérdemlik, akik normálisan viselkednek vele
2017. máj. 17. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanilyen vagyok. Nem mondanám gonosznak magam.
2017. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mit utál az emberekben.


Én például éppen a rossz tulajdonságokat, a gonoszságot utálom bennük, és az ilyenekkel nem is közölködöm, ha nem muszáj. A jó embereket viszont szeretem.

2017. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs összefüggés.
2017. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én pl. az emberek többségét utálom, mert az emberek többségétől csak gerinctelen viselkedést láttam. Ettől függetlenül, ha valaki korrekt, akkor azt tisztelem.
2017. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Engem sündisznónak hívtak, mert sok embert (okkal, mivel bántottak, loptak tőlem) nem szerettem és morogtam is emiatt. Csak érdekes módon, azok, akik ennek bélyegeztek valahogy elnézték azokat az IGAZI negatív tulajdonságokat az általam utált embereknek. Szóval megértelek.
2017. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Annak már valahol önmagával van baja, ilyenkor kellene neki egy jó közösség, pszichomókus, mert nincs megoldva a problémája, és senki se mondja meg neki, hogy valami nem stimmel vele.

Inkább megkeseredett, én ezt szoktam mondani.

2017. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gonosz, de nem normális érzés. Számomra közömbösek akiket nem kedvelek, utálkozni nem nagyon szoktam.
2017. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak szimplán megválogatja, kit tüntet ki a szeretetével. Ettől még nem gonosz.
2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!