Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj ha nyáron...

Szerintetek baj ha nyáron pulovert hordok hosszú nadrággal?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a rövidnadrágot és a pólót. 17/F. kíváncsi vagyok mások véleményére. szerintetek?

2017. máj. 19. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nem fogsz megsülni a 30 fokban, nem baj. Legalábbis külső szemlélőként biztos nem, csak furcsán fognak rád nézni.
2017. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha így érzed jól magad, illetve ennyire szereted a meleget akkor nyugodtan. én pl pulcsiban úgy néznék ki nyáron, mintha esne az eső, annyira izzadok.
2017. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Addig, amíg nem izzadsz annyira bele, hogy olyan szagod legyen, mint 3 csatakos lónak egyszerre, egyáltalán nem baj.
2017. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindenki hülyének néz. De had döntsem már el mit viselek meg hol és mikor. ez nem nektek szolt! :) még valaki félre nem érti :)
2017. máj. 19. 12:27
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem, nem én döglök meg a melegben.

Pulóver helyett viszont ajánlanám az ingeket, jelentősen vékonyabb és már elég idős vagy ahhoz, hogy ne nézzen ki hülyén ha hétköznapokon elegánsabban öltözöl.

2017. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok izzados fajta de hogutat kapnek puloverben. Azt ne mondd hogy 30fokban nincs meleged :D
2017. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nem baj, hogy Te miben jársz, de egészségileg kifogásolható.

Nem egészséges az biztos.

2017. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

Férjem is hasonló.

Csak sportcipőben megy ki nyáron is. Se papucs, se szandál.

Csak hosszúnadrágban. Ha 40 fok van, akkor veszi fel a vádliig érő farmerét (de ez ritka).


Viszont a póló nála belefér (trikót soha).


Úgyhogy ő is érdekesen néz ki 30 fokban hosszúnadrág sportcipő, de ő így szereti. Pont nem érdekel minket, más mit gondol...

2017. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha megnézed, azokban az országokban, ahol 40-50 fokos hőségek vannak, egy ember nincs az utcán pólóban... Mindenki talpig érő ruhával védi a bőrét a naptól és a hőségtől és ez most vallástól független. Nagy hőségben kisgyerekeknek is inkább a hosszú ujjú, vékony, póló anyagú felsőket, vékony pamut ingeket ajánlják, hogy megvédjék az érzékeny bőrüket az égető naptól. Szóval ha nyárias, világos, könnyű ruhákat hordasz, senki nem fog hülyének nézni. Ki lehet egészíteni egy menő szalmakalappal, vagy napszemüveggel és tökéletes nyári viselet.
2017. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
A hosszúnadrág kifejezetten elegáns, de a pulcsi fura lenne. Válassz inget, lehet hosszúujjú is, akkor kicsit tűrd fel és máris nyáriasan hat. Ha valami bőrbetegséget akarsz eltakarni, akkor megértelek, de ne vidd túlzásba.
2017. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!