Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még valaki, aki nincs...

Van még valaki, aki nincs kibékülve a rövid ujjúval és a rövid nadrággal? Járjak nyáron is majd hosszú nadrágban?

Figyelt kérdés

Régen 46-48-as ruhákat hordtam. Most 40-42-et. Még fogyózom szóval remélem, hogy mire tényleg megjön az a nagyon jó idő, elérem a 38-40-es méretet is.


Szóval tavaly nyáron 46-os volt a méretem. Akkor simán hordtam rövid ujjúakat, és térd fölé érő nadrágot is. Mindig figyeltem arra, hogy a lehetőségekhez képest előnyösen álljon nekem. Nem beképzeltségből mondom, de ahhoz képest, hogy úgy néztem ki mint egy bálna, elég szép arcom volt, volt olyan elég helyes srác, akinek be is jöttem, de miattam nem lett semmi.


Ma viszont voltam ruhát venni, felpróbáltam egy rövid nacit, és majdnem hányingerem lett magamtól. Emberek előtt rövid ujjút biztos, hogy nem húzok fel, mindig van rajtam legalább egy nagyon vékony kardigán. Ez most még nem feltűnő, de lassan jön majd a jó idő.

Mit csináljak majd? Fogyózzak tovább, és reménykedjek, hogy minél előbb elérem a normális méretet? Rosszul vagyok a gondolattól, hogy rövid ujjúban mutatkozzak bárki előtt is.. Volt már valaki hasonló helyzetben?


2014. ápr. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De mi a baj? Ha eddig hordtál rövid ujjút, akkor most, hogy már vékonyabb is vagy jóval, miért ne hordanál?

A kardigántól nem lesz vékonyabb a karod, abban is ugyanolyan.

Nem értem :S

Vagy a bőröd lett csúnya a sok fogyástól?

2014. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem lett csúnya a bőröm:)

Nem tudom, hogy mi a baj, azt is tudom, hogy a kardigánban is ugyanolyan vastag a kezem, és hogy ruhában is látják, hogy kövér vagyok, és hogy dagadtabban is húztam rövid ujjút, de egyszerűen most 'rosszabbnak' látom magam..

2014. ápr. 13. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

40-42-es méret teljesen normális, úgyhogy biztosan nem vagy nagyon dagi. A 46-48-as mérethez képest, meg biztosan sokkal csinosabb vagy már, főleg ha eddig is csinosan, az alkatodhoz megfelelően öltöztél.

Inkább örülj az eredménynek és ne akarj szélsőséges, megvalósíthatatlan célokat kitűzni.

2014. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem értelek. Nem másoknak kell tetszened. De még magadnak sem fontos tetszeni. A lényeg hogy ne sülj meg nyáron, úgy öltözz ahogy időjárásnak megfelelő.
2014. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 40-42-es méret nem gáz egyáltalán, nincs benne semmi szégyellni való. Ha tavaly hordtál rövid cuccokat, idén ugyan miért nem? Hát amiatt, ami a fejedben van, nem azért, ahogy kinézel, hiszen akkor felfognád, hogy ha akkor sem evett meg senki, idén sem fog. Úgyhogy tessék szépen örülni és büszke lenni az eredményeidre és megmutatni! Biztos vagyok benne, hogy minden barátod, ismerősöd csak dicsérni fog. Arról ne is beszéljünk, hogy egy vastag kar meg láb miatt senki nem fog a hátad mögött rólad sugdolózni, de egy 30 fokban hordott kardigán miatt valószínűleg igen.
2014. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs okod szégyenkezni.


Különben én meg munkámból adódóan hosszú nadrágban húzom ki szinte az egész nyarat is, azt is ki lehet bírni, de sztem esetedben nem ez a megoldás.


29F

2014. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam 46-48-as méret, és nem féltem felhúzni rövidujjú felsőt... nyilván megválogattam, hogy annak a rövid ujjnak milyen a hossza (takarjon egy picit a karomból), de nem éreztem magam furán. És ujjatlant is hordtam.

Sortor viszont soha... most kisebb méret vagyok, de egyszerűen nem tudom rávenni magam. Min. ilyen 3/4-es nadrág, vagy ha rövidebb, akkor szoknya.

2017. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!