Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy birjátok elviselni a...

Ti hogy birjátok elviselni a nőiségeteket?

Figyelt kérdés
Mertén néha nagyon nehezen. Nem tudok megfelelni, normális nő lenni. Minden nehéz. A mensi, a terhesség gondolata félelemmel tölt el, sztem lehet h képtelen lennék rá. A sok napi teendőnek megfelelni. Dolgozz, de legyél szép,ne legyél ráncos, legyen szép hajad, jó alakod, legyél szőrtelen, főzz jól, legyél jó az ágyban. Semmi se suikerül nincs erőm. A mensi is nehéz,nemhogy a terhesség szülés, és a gyermeknevelés, pedig vkinek meg olyan könnyen megy. Legszivesebben néha meghalnék,mert képtelen vagyok normális ember lenni,bezzeg más úgy születik h mindene megvan hozzá. Jó nő, erős, jó kommunikációs képességekkel, a asik odavannak érte,stb.. Miért csak azok tudnak érvényelsülni,és hogy van rá erejük?

2017. máj. 19. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki dönti el, hogy mi a normális? :)


Én is nehezen viselem a "nőiességem". Nem szeretnék szülni, nem bírnám eviselni a terhességet. De nem is kell. Ezek csak társadalmi elvárások. Ne ezek szerint élj hanem saját magadért.

2017. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A mensi tényleg nem kellemes, de próbálok nem foglalkozni vele, van és kész.

Terhességgel ne foglalkozz, amíg nem tervezel gyereket.

Dolgozni a férfiak is dolgoznak.

A férfiaknak is ugyanúgy nem árt, ha ápoltak.

Nem kell ránctalannak lenni. Fiatalon azok vagyunk. Idősebb korban jönnek, de ez természetes.

Főzni sem kötelező.

Az ágyban egy párnak kell jónak lenni együtt, egymásnak, nem pedig csak az egyik félnek.

Normális vagy, csak túlgondolod ezeket a dolgokat.

2017. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudod mikor fog sikerulni? Ha elfelejted ezeket a szarsagokat, nem akarsz senkinek megfelelni, csak magadnak. Es a legfontosabb, hogy elfogadod magadat, es abbol probalod meg kihozni a szamodra legjobbat, esszeru keretek kozott. Magadnak akarj megfelelni. De ne allits fel irrealis elvarasokat. Egybol jo no leszel, mert aki rendben van magaval, azon kitukrozodik kivulrol is, es megszepul, a kisugarzasa is sokkal jobb lesz.
2017. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Lol :D
2017. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
31%

Mivan? :D

A mensi kellemetlen, de szülni nem muszáj, ha nem akarsz.

Mármint értem én, hogy sok elvárás van felénk, de ebbe nem kell belebetegedni.

2017. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
A férfiaknak meg elvárás, hogy erős legyen, határozott, mindig tudja, hogy mit kell tenni, jól tudjon dönteni, legyen családfenntartó, stb, stb. Egyébként nem :) Nem csak egyféle nő és egyféle férfi létezik. Csak éld az életed és ne a megfeleléssel foglalkozz. Úgysem lehet mindenkinek, mindennek megfelelni.
2017. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-esnek köszi :)

1-es miért nem akarsz gyereket? Én szeretnék de amiért keresztül kell menni,azt nem tudom h ki-e birnám.

A férfiak persze h dolgoznak,nekik sokkal több erejük van, testileg úgy vannak felépitva h többet birjanak mint a nők,de én lelkileg sem birok el túl sokat.

Ha egy férfi ősz az nem baj,de ha egy nő az 30 körül akkor már az ciki.

2017. máj. 19. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Cicamica!Téged mikor elégítettek ki utoljára úgy rendesen?
2017. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pedig belebetegszek úgy érzem,magába a gondolatba. Gyomoridegem van,nincs kedvem semmihez,pedig kéne magamra figyelni,de annál inkább lesz-a-om,amit csak nagyon muszáj kényszerből kedv nélkül csinálom.

Bárhol képes lennék elsirni magam,ha megyek az utcán és elöntenek ezek a gondolatok. H telik az idő,de kéne utod,meg a szüleim is szeretnék megélni h legyen unokájuk,stb.

Persze párom elfogad,de a nagyképü libák kicikiznek,nekik mindenük tökéletes.

Nem akarok megfelelni senkinek,csak lelkileg zavar,nehezen viselem ezt így egyszerre.

2017. máj. 19. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7: Szerintem senki sem tudja elképzelni a szülést, amíg át nem esik rajta :D

A férfiak nem feltétlenül erősebbek. Férfiban, nőben is van ezerféle alkat. Nem minden férfi erős kolosszus, és nem minden nő kis törékeny virágszál.

És ha őszülsz? Én is. Nem érdekel, befestem a hajam és kész. De van, akinek ez is jól áll, csak tudni kell viselni. Én nem tudom :) De nem is parázok rá, egy doboz hajfesték megoldja. Egyébként a férfiaknak meg ott van a kopaszodás, nagyon sok férfinak vannak ezért komplexusai.

2017. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!