Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírom elviselni, ha...

Miért nem bírom elviselni, ha valaki szeret?

Figyelt kérdés

Már kb. 3 éve ez van... egyszerűen nem tudom elviselni, szinte már taszít, ha valaki kifejezi irántam a szeretetét. Ennek ellenére nekem is szokásom másoknak kifejezni a szeretetemet... olyankor jólesik, ha viszonozzák.

Ráadásul huzamosabb ideig nem tudom elviselni mások társaságát. Max 2 nap. Lehet, hogy most mindenki lehurrog, hogy mekkora egy paraszt vagyok, s, hogy így nem érdemlek egy barátot sem.. de egyszerűen nem tudom elviselni... szeretném tudni, ez miért van, és, hogy mit tehetnék ellene. :( Előre is köszönöm..



2017. ápr. 20. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az lehet a baj, hogy magadat nem tudod szeretni. És ezért érzed azt, hogy taszít ha mások szeretnek, mert nem is vagy szerethető. Rakj rendet magadban, legyen egy rendes énképed és változik majd ez a hozzáállásod.
2017. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!