Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, ha tükörbe nézek...

Miért van, ha tükörbe nézek aránylag szépnek vagy legalábbis átlagosnak tartom magam, viszont a képeken ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Me too, bro! :D
2017. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem vagy fotogen, ahogy en sem.

Elobe mindenki jajj de szep vagy meg alomlany, aztan kepeken meg uristen ez te vagy?😂

2017. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen és én is. A párommal együtt voltam már 4 hónapja. Akkor mutatott képeket, amik úgy jó fél éve készültek. Első ránézésre, majdnem megkérdeztem, ki ez a rondaság. Élőbe meg oda és vissza voltam érte:)
2017. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fotó csak egy pillanatot kap el, de az a pillanat sem "az a" pillanat. Főleg, ha házi készítésű :-) Számtalan dolog tesz minket széppé: A hangunk, a mozdulatunk, a kisugárzásunk stb. Ha nem hiszel a tükörnek, gyakorold, hogy improvizálsz a tükör előtt mikor egyedül vagy. Gondolj valami viccesre miközben a tükörbe nézel, és figyeld meg, hogy egy őszinte nevetéstől hogyan változik az arcmimikád. Ne pózolj, éld bele magad egy szituációba, és így figyeld meg magad. Ha van rá mód, próbáld ki azt is, hogy két tükröt használsz. Egyik a fix tükör a falon, a másik a kezedben van, és tükrözd vele vissza magad olyan szögből, ahogy nem láthatod magad egyébként két tükör nélkül. Így is figyeld meg magad. Ez kicsit közelíteni fog ahhoz ,ahogy mások látnak, de ez még mindig nem minden. Az önmagad elfogadása a legfontosabb, és ha ez megvan, akkor más is olyan szépnek fog látni, mint ahogy te önmagad.
2017. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam pont fordítva van. Nem tetszik egyáltalán, amit a tükörben látok, de amikor meglátok egy korábban rólam készült fotót, akkor mindig megállapítom, hogy igazából nincs velem semmi para, sőt, sokszor egészen vagányul nézek ki.
2017. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, mások szépnek találnak, én is úgy gondolom hogy ha nem is szép, de átlagos vagyok, viszont amikor selfiet csinálok, egyszerüen mintha nem is magamat látnám :-D
2017. máj. 20. 10:39
 7/7 anonim válasza:
Nem vagy jó fotógén ennyi a lényeg.Egyébként probald jó szemszogbol kesziteni a kèpet,legyen feny,meg ugye tudnod kell,neked mi áll jól. (Pl.a komoly,mosolygós,kislányos vagy inkább Ez a tucat tini beállás:) Nekem pl. ez a "minden làny ugyanugy all be" ha felmesz az instára beallas nekem jól all,viszont jobb szeretek mosolyogni a kepeken😆
2017. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!