Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami jó figyelemelterelő...

Valami jó figyelemelterelő téma, amitől a buszon nem leszek rosszul?

Figyelt kérdés
Valami olyan dolgot amirő sokáig lehetne beszélni, mert nagyon rosszul szoktam lenni a buszokon és már semmi se jó. Nektek van ilyen ötletetek?

2017. máj. 20. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
hallgass zenet nekem csak az segit
2017. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
"Vezess" együtt a buszvezetővel. Ha az utat nézed, a látvány és az egyensúlyszerved érzete között kisebb lesz az ellentmondás, ami fő oka a rosszullétnek.
2017. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Én vagy alszok, vagy hányok. Inkább szundítok egyet. Érdekes, hogy még soha nem ébredtem későn.
2017. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, még jöhetnek
2017. máj. 20. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Mindig menetirányba állj/ülj, ne háttal!Ha kedves nénit/bácsit látsz, velük a legtöbb esetben érdemes beszélgetni.Mit visz a piacra, mennyiért árulja, stb.

Egyszemélyes elterelő technikák.

Mondj verset (magadban!:))Számold az embereket, autókat, szemüveges utasokat, stb.Próbáld kitalálni ki hány éves.Írj listákat, akár fejben is a dolgaidról, feladatokról. A lehetőségek száma végtelen! Egy kis fantáziával bármit kitalálhatsz, ami elterel.

2017. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, segít-e, de hosszú utakon mindig ezt játszom: amikor felszállok a buszra, megnézem, kik utaznak még rajtam kívül (tehát kik indultak ugyanonnan). Ők az én kezdőcsapatom :D Stephen King Búra alatt című regényét alapul véve velük záródtam be a búra alá. Akik menet közben felszállnak, olyan szereplők, akik a történet későbbi pontján kerültek elő, akik leszálltak, azok pedig kiíródtak a történetből (meghaltak, ilyesmi, bár ez morbid). Figyelem, hogy az úti célomig hányan jutunk el, kik maradtak meg a kezdőcsapatból rajtam kívül, stb. Elég jól lehet vele szórakozni hosszútávon is, próbáld ki egyszer :) Bármilyen kerettörténetet kitalálhatsz hozzá.
2017. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!