Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véletlenül felhívtam anyát,...

Véletlenül felhívtam anyát, mert elfelejtettem, hogy mikor kezdődik a megbeszélése. Hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Szörnyen mérges lesz és sajnos jogosan. Azt hittem már végzett, egy órával korábban hittem. Nagyon belázasodtam és félálomban felhívtam, hogy hozzon gyógyszert, mert ledőltem, mikor hazaértem a suliból.

Azt mondom, hogy benyomódott, akkor elhiszi?

Elő szokott az is fordulni néha.


2017. febr. 10. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

"Szörnyen mérges lesz és sajnos jogosan."

Nem, nem jogosan.

Ha megbeszélése van, akkor némítsa le, vagy kapcsolja ki a telefonját. Ez az ő felelőssége. Az pedig nem normális ember, aki egy véletlen hívásból ügyet csinál.

2017. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az elsővel, ha megbeszélése van, némitsa le..

De egyébként ha rosszul voltál és azért hivtad, szerintem megérthetné.

2017. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne jogosan mérges? Ha nekem megbeszélésem van, akkor minimum lenémítom a telefont... az a másik, hogyha a lázas gyerekem hívna, pont szrnék az egész munkába.
2017. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem véletlenül hívod fel, akkor sem lenne jogos, hogy mérges legyen. Ha a gyerekem azért hív, mert beteg, akkor nincs az a fontos megbeszélés, amiért haragudnék rá. Magamat ismerve én azonnal haza is mennék, de ez én vagyok...
2017. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

#3! Azért az is számit, hogy mennyi idös az a gyerek? (Amit most nem tudunk!)

Amugy nem véletlen hivás volt hanem azt akarja hazudni! (Legalábbis én ugy értettem.)

2017. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, ha a 33 éves páromnak felszökik 38 fölé a láza, akkor is hazamegyek, mert bármi baj lehet.
2017. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

" a 33 éves páromnak felszökik 38 fölé a láza, akkor is hazamegyek, mert bármi baj lehet."


Peldaul?

2017. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

33 éves ember 38°C-os lázzal azért már el tud boldogulni egy-két órát egyedül is, amíg haza nem ér a mama :)


Kérdező, szerintem mondd meg anyudnak így, ahogy itt leírtad: lázas voltam, ettől elég kótyagos lettem, és elnéztem az időt. Csak nem olyan szívtelen az anyukád, hogy ezek után is haragudjon.

2017. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem haragudott érte, bár megjegyezte.

Azt elfelejtettem, hogy rejtetten voltam, mielőtt bevallottam neki.

Feleslegesen izgultam :)

2017. febr. 10. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert, de legyen barmennyi idos is a gyerekem, nincs az a megbeszeles, amit fontosabbnak tartanek, mint az o hivasa, akar veletlenul teszi, akar direkt.
2017. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!