Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha túl tapadós...

Mit tehetnék, ha túl tapadós vagyok?

Figyelt kérdés

Leginkább barátnőszerzéssel kapcsolatban szokott ez előfordulni. Alapból csak annyit beszélek mindenkivel, amennyit muszáj.. Tegyük fel megtetszik valaki, akkor a legelső 1-2 netes beszélgetés alkalmával még szolid vagyok, de utána borzasztóan "sok" leszek. Nem perverzkedésre kell gondolni, hanem túl hamar hiszem azt, hogy már jóban vagyunk és már nem idegenek vagyunk, hanem közeli ismerősök.

Több csajt is üldöztem már így el, hogy túl sokszor írtam nekik Facebookon. Nem tolakodóan, volt hogy érdeklődtem felőlük, volt, hogy mesélni akartam nekik valamit, tehát nem elsősorban a tartalommal volt gond, hanem a sűrűséggel.


A legrosszabb, hogy nekem ez fel sem tűnik, aztán mikor valaki erre rávilágít, akkor nagyon dühös leszek egyrészt magamra, másrészt rá is.


Mit tegyek?

Próbáltam ilyenkor visszafogni magam, de egyszerűen nem megy.

17/F


2017. máj. 21. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha neked nem megy, akkor másnak -ismeretlenül- hogyan menne?

Önfegyelem kérdése az egész. Mondjuk pl. ne óránként írj neki, hanem naponta. Vagy az 1-2 alkalom után gondold azt, hogy új a lány, máris visszafogottabb leszel.

2017. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rizsádba legyenek kérdések, ne csak mese és VÁRD meg a válaszokat, addig ne írj.Foglald el magad addig bármi más dologgal.Ennyi idősen ez csak nem gond manapság...tanulj, sportolj...stb.
2017. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!