Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem merek változtatni?...

Miért nem merek változtatni? Önbizalomhiányos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 12 éves vagyok,és csúnyának tartom magam.Butának ugyan nem ( -nem felvágás- rengeteg versenyre járok,jó eredményeket érek el,az osztály legjobb tanulója vagyok ),de rondának érzem magam.

Külsőm (haladjunk lentről felfele):

A lábujjaim szétállnak,kicsit lúdtalpas vagyok,bár az orvos szerint egyáltalán nem vészes ,alig észrevehető

A vádlim egyszerűen hatalmas ,emiatt nem merek rövidnadrágot venni. Lötyög az egész,borzalmas.

A combom hájas,dagadt.

A hasam szintén nagy bár van rajt izom.

Mellem 12 éves létemre semmi nincs,pedig már az összes osztálytársamnak nő.

A karjaim hájasak,pöttyök vannak rajta ( ilyen kis hólyagszerűek,de leginkább csak ha napon vagyok)

A nyakamon is van felesleg,tokám is van ha ,,összegyűröm "

Ja ,és az alkarom is undorító,amekkora felkarja van egy normális lánynak,nekem akkora az alkarom.

A kérdés másik fele : A hajamat mindig ugyanúgy hordom,ezáltal a fejem ugyanolyan : lenyalt ,hátul szorosan összefogott haj. Hordanék én más frizurát is,de nagyon félek. Félek hogy kiröhögnek,hogy azt mondják rá ronda ( régebben egyszer oldalra fontam,az egyik osztálytársam elkezdi ,, Mi ez a szar " és közben röhögött)

Nemrég kaptam egy pólót,aminek a vállán van 2 lyuk vagy hogy mondjam . Nos nem merem fölvenni ,mert hogy kiröhögnek. Itthon felveszem,meg tökre szeretem,de ott nem. Semmit nem merek újítani,mert a fiúk ( csak ők bántanak ) csesztetnek .

Mit tudnék tenni? A lefogyásra koncentrálok,az alap.

Mi a bajom?



2017. máj. 21. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A mai társadalom torz képet mutat a fiataloknak.

Akik kilógnak a sorbol azt kinézik maguk közül.

Ha nincs i phonod és nem jársz márkás ruhákba akkor nem is vagy ember. Ismerem ezeket a dolgokat.

2017. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 156/58 kg
2017. máj. 21. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nos, ahogy te mondtad, haladjunk lentről felfelé. Oké, a lábujjaid szétállnak, hogy ez mit is takar, azt ugyan nem tudom, ugyanis nekem sem érnek össze teljesen, de 10000000%, hogy semmi gáz, vagy béna nincs ebben, a lúdtalp, nos az nagyjából minden embernek van, nekem is, senkit nem érdekel, senki nem foglalkozik vele, észre sem fogják venni. A vádlim nekem is hatalmas és lötyögős, bár nálam ez szimpla genetika, sem a combom, sem a hasam nem nagy, + azzal hogy van rajtad felesleg, ha ennyire zavar, igenis dolgozz érte, mozogj sokat, fuss sokat, akár sportolni is kezdj el, ésakkor a vádlid is izmosodni fog és nem fog annyira lötyögni. Nem mellesleg, ha elkezdesz sportolni, akkor annak számos előnye lehet a külsőn és az egészségen kívűl, ugyanis megismersz egy csomó új embert, és majd idővel egyre többet, és ez még most lenne könnyebb neked, 12 évesen, mert később nehezebb,hidd el nekem. 12 évesen abszolút nincs abban semmi, ha nincs melled, mondjuk nekem már bőven volt akkor, de én koránérő vagyok, viszont így, 14 évesen is az ismerősekm nagyrészt 15 és annál idősebbek, és nagyátlagban nekem van a legnagyobb mellem, sőt nagyálagban elég gyéren van mellük, mert ilyenkor ez természetes, lehet, hogy majd később kezd el nőni a melled, de nagyobb lesz, vagy majd hirtelen fog nagyot nőni. Ezzel egyenlőre felesleges foglalkoznod, ha meg a fiúk piszkálnak ezzel, ne aggódj, valójábam még azt sem tudják, milyenek a mellek, csak menőznek, meg főleg ebben a korban különösen csesztetősek. Tokája a legvékonyabbaknak is van, ha "összegyűrik". Ne félj új dolgokat kipróbálni, az új, az új dolgok, az új emberek, az új helyek, az új társaságok, az új szokások, minden, ami új, a legjobb a világon, hidd el nekem. Kérd ki anyukád, testvered, baratnőid véleményét hogy mi áll jól, milyen haj áll jó, és nyugodtan hord változatosan a hajad. Foglalkozz mások véleményével, fogadd meg mások tanácsat, de ne függj ennyire tőlük, mert ez nem jó, én is átéltem, mindenki, de észhez kell térni. 14/L
2017. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
1-es, nem értek veled egyett. Tenni kell érte és befogadnak. Mindenhol van sokféle társaság, és igen, nálunk is van olyan ahol ez így megy, de ők vannak kevesebben...
2017. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigieket,még várom a válaszokat :)

Már január óta futok ( hidegebb időben futópadon ),és azóta azért formásodtam,de még jobban rá kell kapcsolnom.

2017. máj. 21. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ügyes és kitartó vagy, csak így tovább, meglesz az eredménye. :D
2017. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 21. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Az aki fogyni akar az nem fut. Hanem figyelve a megfelelő pulzus számra (130 alatt)erőltetett gyaloglást végezz. 130 És e mellé alacsony szénhidrát és magas fehérje! Neked szerintem csak a testeddel van bajod ami érthető is. Kardió+jó kaja és dobálod le a kilókat
2017. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. máj. 22. 07:23
 10/11 anonim válasza:
Hè csajszi, szerintem az hogy nem nő 12 évesen a cicid tök normàlis, nekem is 14 èves koromtól kezdett el nőni. A fiùkra meg ne figyelj, van az úgy hogy azèrt szekàlnak , mert bejössz nekik, persze ott van az is hogy nem , de ezzel nem kell foglalkozni, hisz van az a teória, hogy osztàlytárssal nem kezdünk ki. Egy fiúnak àltalában fontos az ha a csaj igényes, szóval az talàn mèg nem is olyan nagy baj , ha a hajad nem hordod több fèleképpen, a lènyeg, hogy legyen szèp rendezett. Ès szerintem ne fèlj vàltoztani a hajad, abból nem lesz semmi ha pàrszor kiengeded, ès olyan ruhàkat hordassz amilyet szeretnèl. Ha volna kedved mèg beszèlgetni, nyugodtan írj, szívesen adok tanàcsot!:) Sok sikert csajszi, fel a fejjel ès önbizalommal, egy fiúèrt sem éri meg.
2017. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!