Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnák változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák változtatni hogy ne legyek gátlásos, önbizalomhiányos? Így hogyan lesz barátnőm? Valakinek sikerült ezeken változtatni? F

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze a jó, vonzó tulajdonságaidat, és azokra koncentrálj. Mi miatt vagy gátlásos? Figyeld azokat a srácokat, akik a Te megítélésed szerint kevésbé szemrevalóbbak nálad, mégis van barátnőjük! :P


25/N

2017. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek! Nem már! Naponta 10X van ilyen kérdés, olvass utána! Szerinted itt majd megtalálod a Szent Grált?

Ne a nőkre izgulj rá, hanem kezdj előtte magaddal valamit.


Barkóbázzunk akkor. Naaa, mitől lehet egy embernek önbizalma Pistike? Naaaa? Aztán mitől vannak a gátlásaid? Hogyan léphetsz rajtuk túl? ......................................


Okos kis gyerek vagy, nesze itt egy Sportszelet!


Segítek! Te egy kis pöts vagy, aki beleszületett a digitális forradalomba, így az egész életed a géped és a telefonod körül forog. Amiben élsz, az csak egy délibáb. Az online-játékok ugyancsak nem a valóság, nem vafy se kommandós, se fegyverszakértő, se vadászpilóta, se autóversenyző, se K-1 harcos. Semmi. Egy nagy nulla vagy.


Nos, ez a kiindulópontod. Kezdésnek lépj ki az ajtón, kezd el nézegetni az embereket. Ők is olyanok mint te, nem kell tőlük félni. Ha már ez megy, akkor elkezdhetsz köszönni is nekik. Meglátod, a többség visszaköszön. Oké, már rájöttél, hogy hús-vér emberek között élsz. A barátnőtől még így is messze állsz, de ne add fel.


Következő lépés legyen az, hogy elkezdesz érdeklődni, majd elmélyülni olyan témákban, amire fogékony vagy. Ez lehet tudomány, nyelv, sport, képzőművészet... bármi, amivel fejlesztheted magad. Ezen az úton haladva, olyan emberekkel fogsz megismerkedni, akik ugyancsak az adott téma iránt érdeklődnek. Kitágul a világod, egyre többet érintkezel emberekkel. Ezzel párhuzamosan próbáld meg hanyagolni a netes szórakozásaidat, az időpocsékoló fb-ozást és messengerezést. Ezzel csak a drága idődet pocsékolod.


Nos, ha már egy ideje benne vagy ebben a rendszerben, elkezdheted komolyabban tervezni az életed. Vegyél egy A4-es alapú füzetet, írd össze az álmaid, írd mellé hogy hogyan szándékozod elérni, és a lényeg hogy adj egy határidőt. Ezen a szinten már a napjaidat is megtervezheted, használj színeket, döntsd el mi a fontos dolog, mi a halaszthatatlan, mi az ami csak töltelék.


Előre szólok, ezt nagyon kevesen tudják hosszútávon kivitelezni, általában 1-2 hét vagy hónap után vissza punnyad a többség.


Viszont te meg tudod csinálni.


A játék kedvéért nézzük meg milyen emberré váltál:


- jártas vagy bizonyos témákban

- magabiztosan viselkedsz, mert tisztában vagy önmagad képességeivel, mivel már bizonyítottál magadnak

- sok hasonló emberrel beszélgettél, leveleztél, így a stilisztikai képességed is fejlődött

- magabiztossá váltál, mert a saját életed tervezed és éled

- magabiztos vagy, mert vannak céljaid

- mivel már szereted magad a jó értelemben, így nem engeded magad rombolni, pozitív lesz a kisugárzásod

- a pozitív kisugárzás megszépít


Ez lehetsz TE is.


Ehhez képest mit látsz a tükörbe te kis nyámnyila anyámasszonykatonája?


Egy ilyen kis receptért kb. 5X kellene elmenned egy pszichológushoz, és levenne rólad minimum 50EFt-ot.


Amúgy szívesen.

2019. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Haha utolso, ezzel eleg vagy a friendzone-hoz a csajoknal. :)
2019. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Barátom! Beszélj magyarul, erre a "friendzone"-ra van magyar szó is: barátzóna, ráadásul rövidebb is.

Értem ne aggódj, feleségem van már jó ideje. Hidd el, belülről is kívülről is látom azt a tévutat, amin a többség jár. Alapvetően nekem mindegy hogy ki hogyan cseszi el az életét, van az a mondás, hogy "mindenki úgy h*lye ahogy tud".


A barátzónába is te rakod be magad.

2019. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos szelektálj, miben vagy jó miben nem?

Remélem azért 4-5 dologot találsz amiben jó vagy. Arra kell alapozni . Na az nem jó ha el tudod böfögni az abc-t:) Randin és ismerkedéskor a jókat kell tudni kihangsúlyozni.

2019. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy beszélgetési nem jutok el egy nővel nem hogy randi legyen.
2019. máj. 8. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, most számítógépről, időm is van.


Látom, nagyon megy az oltogatás. Míg ti mondjátok, hogy délibáb, amiben élünk, valószínűleg a GYK alternatív valósága az igazi délibáb.


Többször előkerül itt az oldalon a "legyél jó valamiben", illetve, "ha sok mindenhez hozzá tudsz szólni, letolják a nők a bugyijukat kapásból" című szappanopera. Általában rövid úton szoktam cáfolni, de most elég takony, bicskanyitogató a stílus, előkerült pár Pistikézés stb. Emígyen részemről is hosszabb kifejtést kíván.


Most már így közelebb a 40-hez, mint a 30-hoz, úgy veszem észre, hogy a nők részéről vagy van szexuális vonzalom az irányodba, vagy nincs (esetemben általában nincs). Tehát ez 2 eshetőség.


Na most jön a "hozzá tudok szólni sok mindenhez, és órákon át szabatosan beszélek" c. formula hozzáadása az elegyhez.


Ha van szexuális vonzalom a nő részéről, akkor ez felerősíti azt. Szóval, ha amúgy részéről is esélyes lenne, hogy ledobja a textilt, s egyúttal horizontális testhelyzetbe kerüljön a sezlonyon, akkor valószínűleg az lesz a vége.


Ha nincs, akkor elszavalhatod neki az Odüsszeiát ógörögül, akkor sem jutsz előbbre az ügyben.


Szvsz ez a dolog együtthatóként jelenik meg a képletben, és ugye tudjuk, hogy a 0 (szexuális vonzalom mértéke) összes szorzata és hatványa 0. Harmadikos matek.


Ugye most jön, hogy én biztos nem tudok hozzászólni semmihez, és csak ülök a gép előtt.


Illetve milyen témákhoz kellene tudni hozzászólni, amikor verbális interakcióba kerülök egy szexuálisan vonzó ellenkező nemű személlyel?


Mondjuk hogy miért szükséges az azonos dropfeszültség, mint feltétel a haromfázisú transzformátorok párhuzamosításánál? Vagy mondjuk a baleár-szigeteki fügefajtákról kezdjek okfejteni, amiből egy időben 80 fajtát termesztettem? Egy átlag fiatal lány a "Biopont" szíjja az orrába Ibizán, ha a Baleár-szigetek felé vezet az útja. Nem a Bordissot Negra Rimada, vagy a Mare de Deu Lluc fajta °Bx foka érdekli. Mondjuk az előbbinek a magas savtartalma adja azt az összetéveszthetetlen ízvilágot, amitől az egyik kedvenc fügém. Vagy esetleg a Phalaenopsis orchidea in-vitro merisztémaszaporításáról tartsak kiselőadást?


Szóba került az idegennyelvtudás. Én például folyékonyan beszélek indonézül, és jávaiul is tudok 600 szót. Menjek oda egy lányhoz a villamosmegállóban, hogy nong moto biso isun woco paran hang riko karepno, hátha történik valami? Jobb esetben elszalad, rosszabb esetben elordítja magát, hogy "Segítség, migráááááncs!".


Summa summarum, a tájékozottság, világlátottság, és ennek szövődményeként létrejövő változatos személyiség inkább a (most előre is elnézést kérek a hölgyektől, akik ezt olvassák, megpróbálok "píszí" lenni) 40 körüli, szexuális vonzalmának zenitjén már túllépett, esetleg gyerek(ek)et nevelő nőknél ígér sikereket, akiknél már kevesebb a jelentkező. Huszonéves koromban is ilyen jelentkezőim voltak, most meg aztán "dószt".

2019. máj. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es. Akkor én kérek elnézést. Kérdező. Ha van szexuális kisugárzásod nyertél, ha nincs, törődj bele.


Ha bunkó is vagy, de jól nézel ki nyertél, ha intelligens vagy de nem vagy álomférfi, ugorj a Dunába.


Kedves 7-es, aki közelebb vagy a 40-hez. Na, én meg el is múltam már 40. Átlagos külsővel rendelkezem, sosem csúsztak le a bugyik a látványomra. Viszont a barátnőim túlnyomó része a dögös, szép, intelligens kategóriából kerültek ki. Szerették bennem azt, hogy nem vagyok unalmas, egy csomó olyan dolgot mutattam nekik, amiről max. csak hallottak. Na és képzeld el, nem nézett egyik sem hülyének, amikor a Dobson-távcsövemmel felszerelkezve kimentünk a Mátrába, és éjjel a Holdat és a csillagokat nézegettük vele, közben meg meséltem az Univerzumról... de ez csak egy példa volt.


A nyelvtanulás, az ismeretek szerzése sem konkrétan arról szól, hogy neked a drop feszültségről kell majd előadást tartani... de visszakérdezek. Akkor minek jár ez a sok naiv fiúcska a konditerembe, minek költ havi 80EFt-ot tápkiegészítőre és minden egyébre? A lány előtt fog súlyokat emelgetni? Esetleg egy arénában az oroszlánokkal fog küzdeni?


Én sehol sem állítottam azt, hogy az intelligencia, a tudás minden nőnél plussz pont. Rengeteg olyan nő van, aki a pénztárcát nézi, aki a bicepsz méretét, akinek az a fontos hogy "mediterrán csődör" legyél...stb.


Szerinted minden egyes kapcsolat úgy kezdődik a nőknél, hogy "aztaqrvadelepippantanám". Persze van ilyen is, de én a normális, konszolidáltabb, tervezhetőbb nőkre gondoltam.

Szóval szegény emberünk mondjuk csak egy átlagos külsővel bír, tehát nem nyílnak meg előtte a női combok. Innentől kezdve akassza fel magát? Oké. Szóval ha meg sem tud szólalni, igazából egy unalmas, szürke emberke, akkor mégis mit csináljon? Temesse el magát élve?


Menjünk tovább. Önképzés. Talán ha kitartó, meg tud belőle élni, vagy egy sokkal jobb helyre el tud menni dolgozni. Ez azért ad valamit az önbecsülésnek, úgy gondolom.


Egyébként nem akarok vitába szállni ebben a kérdésben, mert az én életem az ilyen dolgok mentén lett felépítve, így igazából esélytelen bárki is, hogy megcáfolja az igazam. A különbség annyi a régi és a mai világ között, hogy engem senki sem világosított fel semmiről, nekünk még nem volt internet, nem volt ez a jelenlegi egó-kultusz.


Ma meg a szájába van mindenkinek a világ összes információja, és sokan képtelenek ebből a tálcán nyújtotta sült galamból enni. Hát igen, itt már az intelligencia nem az adatok befogadásához kell, hanem a szelektálásához.


Egy ember önbizalma nem a tudás maga, hanem az odáig vezető úton hozott áldozat, lemondás, kitartás. Bizonyított valamit, nem hátrált meg. Elérte a kitűzött célt. Na ez a tulajdonság a vonzó egy igazi nőnek! Nem olcsó panel ribizlikre gondolok, meg önbizalomhiányos kapcsolat függőkre.

2019. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az en tukrom vegul nem kerult tavcsobe, Foucault teszten szep kepet mutatott, utana tul elfoglalt voltam tavcsovet csinalni hozza. Aztan 2010-ben egy koltozesnel ripityomra tort :(
2019. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóval végül a tükör nem került távcsőbe.


"Akkor minek jár ez a sok naiv fiúcska a konditerembe, minek költ havi 80EFt-ot tápkiegészítőre és minden egyébre? A lány előtt fog súlyokat emelgetni? Esetleg egy arénában az oroszlánokkal fog küzdeni?"


Ezért:


[link]


Pont tegnap láttam ezt a videót, gondolom félreteszem megmutatni. Na most, aki így néz ki, annak könnyű. Az esetemben fel lehetne állítani egy függvényt, hogy hány percnyi súlyemelés hány mg Dormicumnak felelne meg, azaz hány napig nem tudnék felkelni. De van, akiket érdekel a testépítés, csinálják is 10 éves koruk óta.


"Szóval szegény emberünk mondjuk csak egy átlagos külsővel bír, tehát nem nyílnak meg előtte a női combok. Innentől kezdve akassza fel magát? Oké. Szóval ha meg sem tud szólalni, igazából egy unalmas, szürke emberke, akkor mégis mit csináljon? Temesse el magát élve?"


Nem, ahogy én sem temettem magam el élve egyelőre. De nem is tartom magam unalmas szürke emberkének. Viszont a "szép, dögös, intelligens" barátnő marad a képzeletben. Sokat kell nézegetni a pucér huszonéves lányok fotóit, mert élőben nem lesz az embernek része benne, hogy olyat lásson.


Te eleve vonzó vagy, ha szép, dögös barátnőid voltak. Ők nem állnak le akárkivel.


A későbbiekben nagyjából felvázolom, mi vár a kérdezőre nőfronton. Valószínűleg hasonló sors, mint ami rám.


"Egy ember önbizalma nem a tudás maga, hanem az odáig vezető úton hozott áldozat, lemondás, kitartás"


Nekem nem jár lemondással a tudás megszerzése, mert nekem a tudás a barátom, agyam mint a szivacs. Ez veleszületett tulajdonság, mint neked, hogy imádnak a nők. De a tudás megszerzése csak eszköz a bölcsesség felé vezető úton. Tehát a tudás megszerzése nem cél, csak egy lépcsőfok. Tudással kell fordulni a természet felé, mely a legfontosabb forrása a bölcsességnek.


Az én családom két generációra visszamenőleg vállakozó volt, abban a korban is, amikor ezt úgy hívták, hogy osztályidegen. Ezt a mintát láttam otthon. A középiskola után besegítettem édesanyáméknak a "bizniszbe", míg 22 évesen lett saját. Internet kávézót nyitottam egy ismerősömmel felesben. Abban az időben ez menő dolog volt. Ment is egy darabig, ma is saját vállalkozásom van, de nem Magyarországon. Állományban alkalmazottként dolgoztam úgy kb. 2 hónapot összesen. Na most ne úgy képzeljetek el engem, hogy kopaszon egybenyakkal kiszállok a BMW-ből (nem lennének nőproblémáim), hanem fent tartom magam, de nincs "habzsidőzsi".


Most akkor leírom a nagy szexuális tapasztalataimat. Ami annyira nagy, mint az októberi forradalom. Csak azért, hogy a kérdező is prognosztizálja a fényes jövőjét e téren. Tudjon adaptálódni, mielőtt temeti magát élve.


Az első lány az életemben 20 éves koromban volt. Ő akkor 23 volt. 145cm, 80kg, csípőficamos. Végülis csókig, és pettingig jutottunk. Vele csókolóztam először. Előre tudtam, hogy szex az nem lesz, mert nem kívántam egyáltalán, azért mentem bele, hogy valamennyi tapasztalatot gyűjtsek. Azért a végén megujjaztam. Akkor láttam női nemi szervet először élőben. Viszont érdekes, hogy barátok maradtunk azóta is, ha Pestre megyek, általában találkozunk.


Következő eset nagyjából hasonlóan zajlott, 30 éves voltam. Az "alany" egy 44 éves "széle-hossza-egy" külföldi nő, aki "felszedett". A forgatókönyv hasonló. Próbáltam magam megerőszakolni, hogy valamelyest álljon a pálca egy olyan nőre, akit nem kívánok egyáltalán, pár percre sikerült, tehát be tudtam tenni neki, de aztán hamar lelankadt. Nem voltam gyorstüzelő, a skuló a zacsiban maradt.


Tehát így ennyi tapasztalatom van szex terén. Nekünk, a nem vonzó férfiaknak ennyi jut. Nemhogy a szép, dögös, intelligens, de a korombeli, épkézláb, átlagos, <21-es BMI-vel rendelkező partner is csak álom kategória.


Végül megállapítva, a tudás, siker, intelligencia, tájékozottság nem jár együtt a nőknél való sikerrel. Akármennyire próbálja magyarázni itt mindenki, nem így van. Max. tényleg, ha Andy Vajna szinten vagy, vagy mondjuk válogatott sportoló, valamiben világhírű stb.

2019. máj. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!