Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Van aki saját magának...

Lányok! Van aki saját magának vágja otthon a haját?

Figyelt kérdés

Hogy szoktátok csinálni? Vizes vagy száraz közben a hajatok? Nem rontjátok el?

Előre is köszönöm a válaszokat, ha lehet, csak normálisak írjanak!


2017. márc. 9. 17:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Igen, én otthon, magamnak vágom. Göndör a hajam és eddig akárhányszor, akármilyen fodrászhoz mentem sosem lett olyan amilyet akartam, így áttértem arra hogy magam intézem. Én félszárazon szokatm, alaposan átfésulom aztán rétegekre bontom, a rétegeket pedig timcsekre. Sosem rontottam még el! :) Sok sikert!
2017. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én évek óta magam vágom. Szárazon szoktam, mert ha vizes, akkor sokkal rövidebb lesz a végeredmény. Középen elválasztom a hajamat, és előre húzom, majd egy jó éles ollóval levágok annyit, amennyit szeretnék, ugyan ezt teszem a másik oldalon. Aztán hogy kiegyelítsem a szintkülönbséget, alukról belecsipkedek az ollóval. Ezzel egy olyan hajat kapok, amin igazából nem látszik a vágás, csak a hossz változik. Szögegyenesre nem lehet vele megcsinálni. Így olyan lesz, mintha épp növesztenéd, de nem vágnád, viszont nem törött a vége. Egészségügyi vágásnak tökéletes.


■CSAK ÉLES OLLÓT HASZNÁLJ■


Remélem tudtam segíteni. ☺ Sok sikert!

2017. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon szoktam isten őrizzen a fodrászoktól,nekik 5cm=20cm. Én ez alapján szoktam ügyeskedni nekem tépett olyan mint a csajnak a vidiben.

[link]



De ha egyhossz a hajad ajkor meg nagyon egyszerű dolgod van amig olyan volt nekem én fogtam középen elválasztottam előre húztam és nyissz.

2017. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%

Amikor hosszú, akkor igen. 4 évig állig érő felnyírt hajam volt, azt fodrász csinálta mert hátul nem láttam magamnak. Vállig érőtől lefelé én vágom. Hasonlóan ahogy írták, középen elválasztva előre húzom és kész. Vizesen szoktam, azt viszont belekalkulálom, hogy száradás után kb. egy centit feljebb ugrik. Amúgy tök egyenes, szóval ugyanolyan lesz száradás után is a forma.

Legutóbb épp a fodrász cseszte el a hajam, U alakra kértem az alját és hát belenyisszantott...túlságosan szálkásra is szedte, ami a kék hajvégeimmel gyönyörűen rikított. Rávettem az egyik haveromat, hogy vágja le. 8 centitől kellett megszabadulni, hogy kijavítsuk a hibát :/ Most növesztem vissza ezerrel, azt hiszem a jövőben ez a haverom lesz a fodrászom (bár ő még nem tudja). :D

2017. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon vágom a hajam. Mondjuk legutóbb pont elszúrtam és a kb. hátközépig érő hajamat le kellett vágni vállig érőre. Párom vágta le aki soha nem csinált még ilyet, de egész jó lett. Igazából nem is baj mert most nem néz ki szénakazalnak a hajam.


A legutóbbit leszámítva jól szoktak sikerülni a vágások.

Inkább száraz vagy törölközöszáraz hajat vágok, mert úgy jobban látom, ha esetleg túl rövid lenne.

2017. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mikor hosszú volt, és vissza kellett vágni, vagy megtépni, lépcsősre, vagy frufrut vágni. Most hogy rövid, oldalt hetente visszanyírom, hátul alig 1 centi, ezt ollóval csinálom.


Nem rontom el. Frufrun kívül mindent vizesen vágok.

2017. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!