Kezdőoldal » Otthon » Kert » Otthon, saját elkerített...

Otthon, saját elkerített kertben, fém hordóban lehet tüzelni?

Figyelt kérdés

Sok gallyat,ágat kellene elégetni amíg el nem ázik újra.

Esetleg kiskapuként azt mondani, hogy sütünk rajta?



2017. márc. 16. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gallyak miatt gondolom, hogy falun laksz. Ilyen miatt senki sem fog feljelenteni. De ha jól tudom, tűzgyújtási tilalom csak az erdőkben van, tehát otthon nem, mert azt az illetékes önkormányzat szabályozza, tehát érdeklődj a jegyzőnél!

[link]

2017. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta, érdeklődj a jegyzőnél. Nálunk továbbra is lehet heti 2szer égetni.
2017. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Tegyél fölé egy bográcsot, vagy húzz 2 gallyra 1-1szelet szalonnát és máris senki nem köthet bele, hogy tüzelsz...
2017. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet tüzelni, ha előtte egy nappal a Tűzoltóságnál bejelented. Azért kell, hogy ha észlelik a füstöt/tüzet, ne vonuljanak ki hozzád. Csak arra kell ügyelni, hogy ne égess műanyagot, rongyot stb.
2017. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így égettem el.Akkor talán grillezni,bográcsozni sem lehetne otthon? Nem kell nagy tüzet rakni .
2017. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a bográcsozás is tiltott.
2017. márc. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os hol laksz? Már csak azért hogy oda véletlen se költözzek! :)
2018. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tűzgyújtási tilalom az erdőterület x méteres körzetében érvényes (nézz utána a pontos számnak), és akkor szalonnát sütni sem szabad.
2018. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!