Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki tart...

Van olyan ismerősöd, aki tart a csecsemőktől, kisbabáktól, vagy egyenesen undort vált ki belőle?

Figyelt kérdés

Meg tudta fogalmazni, hogy miért érzi ezt?


Köszi! :)


2017. máj. 22. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Itt vagyok például én.

Összetett, negatív érzés.

Más területen sem mondanám magam "normálisnak", ugyanis nonromantikus, aszexuális vagyok.

2017. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

#1

mintha csak engem írtál volna le :D

2017. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Igen, én.

Régebben megtámadott egy, nyakra ment, de végül sikerült két vállra fektetnem.

Aztán volt még egy, az rendszeresen elhordta a cipőimet a kert végébe.

Azóta kiver a víz, ha meglátok egyet az utcán, főleg, ha fodros babakocsiban van.

2017. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem nem váltanak ki undort, és nem is tartok tőlük, hanem engem valamiért irritálnak. Nem szívesen vagyok olyan helyen, ahol csecsemő is van, mert nem bírom elviselni a nyáladzását, a visítását és azt, hogy mindenki gügyög és vigyorog, mint egy hülye, hogy "jajj de édes" stb. Fuh, nagyon utálom az ilyet. :D
2017. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre az a magyarázat, hogy mindenki más szakaszát szereti a gyerekeknek, vannak akik a kicsiket, vannak akik már a kamaszokat, mindenki melyiken "tud alkotni" leginkább. Meg kell egyezzenek ebben a szülők már az elején.

Nőként csak a nyűgös gyereknyöszörgést nem szeretem, főleg egy előadáson és főleg, ha sokáig hagyják benn. Ilyenkor valahogy fel kellene készülni egy kicsit: vinni a gyerekkel a kedvenc játékát (elmondani neki, hogy pl. Maci vagy Autó is jön az előadásra/strandra, stb., így ő szeretné, hogy jönne ő is vele-ezt a módszert sajnos nagyon ritkán használják mostanában), egy kis zenét tolni neki mp3-ról, akár kedves gyerekdalokat, stb.

Fontos tudni azt is, hogy ha a szülők szeretnek otthon táncolni és bohóckodni a gyerekkel, akkor nagyon sok mindent meg tudnak könnyíteni, sőt a gyereknek barátságos természetet adni :)

2017. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elvagyok velük, ha csendnen vannak, de sajnos ez a legritkább eset.

Negatív érzetem csak azért van velük, mert ha nő létemre nem megyek oda gügyögni, vagy elkottyintom, hogy nem szeretnék gyereket, akkor szívtelen dögnek titulálnak.

2017. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyen vagyok. Nem tartok tőlük, de nem is váltanak ki belőlem pozitív érzéseket. Undorodni akkor szoktam, amikor taknyuk-nyáluk egybe folyik, márpedig ez kisbabáknál elég gyakori eset. Ráadásul az sem gusztusos, amikor valami pépes dologgal etetik őket, de ahelyett hogy nyelné csak nyammog és a cucc fele kifele folyik a száján, aztán végig a ruháján, meg az anyuka ruháján, meg az előkén, végül már a padlón is. Több kaja megy kárba, mint ami a gyerek gyomrában landol. A szülők meg édesen gügyögnek a gyereknek, miközben a lábukkal kenik szét a padlón a már lehullott ételmaradékot. Nekem ne mondja senki, hogy ez nem gusztustalan és egyben nevettséges is.


30/N

2017. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bizonyos dolgok irritálnak és agressziót váltanak ki belőlem, ezek közé tartoznak a csecsemők és a kisebb gyerekek. Igyekszem is kerülni őket, hála az égnek ismerősi körben sincs. Megmagyarázni nem tudom, egyszerűen menekülési kényszerem van a kisbaba láttán, valamint rettegek hogy mikor kezd üvölteni, mert bizonyos hangokra túlérzékeny vagyok, és ezek között az első helyezett a gyereksírás.
2017. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én magamat ismerem ilyennek. Mármint nem félek tőlük, vagy undorodom, de egyszerűen nem tudom, mit tudnék velük kezdeni. Nem is tartom olyan "elcsöppenek tőle, annnnnyira cuki"-nak őket, és nem érzek magamban késztetést, hogy megfogjam, dajkáljam őket. Bennem nincsenek (még?) anyai ösztönök, és alapvetően nehéznek tartom, hogy vki olyannal legyek, aki ennyire ki van nekem szolgáltatva... alapvetően türelmetlen is vagyok, és az emberek közül is csak azokkal tudok szót érteni, akik egy szellemi szinten vannak velem... így amúgy a gyerekekkel sem vagyok el vmi jól.
2017. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még soha nem olvadtam egy gyerektől. Én csak felnőtt férfiaktól tudok elolvadni. Nyilván azért, mert még nem volt párkapcsolatom sem. Ezért gondolom, hogy előbb egy férfitól olvadok el. De mikor fogok én elolvadni egy gyerektől? Ehhez én már öreg vagyok.
2017. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!