Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van mindenki elájulva a...

Miért van mindenki elájulva a kisbabáktól?

Figyelt kérdés

Volt a buszon egy anyuka, egy babával, és mindenki oda ment, hogy de aranyos, mennyi idős...stb.

Azt mondták, többen, hogy ha majd lesz gyerekem, megértem. Értem én, hogy egy kisbaba, az milyen emberi dolog, meg szerethető, de mindenki elvan tőle szállva...

Miért van mindenki elszállva egy gyerektől ennyire?


2010. nov. 12. 14:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha gyereked lesz, megérted. Tényleg így van.
2010. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Majd ha lesz gyereked, megérted! :-))
2010. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Én a saját gyerekem születése előtt is el voltam szállva minden kisbaba láttán. :) Azt hittem, a keresztlányomnál jobban a világon nem lehet már senkit szeretni. Hát lehet. A sajátodat. De ezt tényleg nem éri, akinek még nincs, hiába is magyarázzuk.
2010. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezt te akkor sem fogod megérteni, ha lesz gyereked. Sajnos nekem nem lehet, de én minden kisbabát aranyosnak tartok!
2010. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
4. válaszoló, Te pedig nagyon megérdemelnéd! És soha ne mondd, hogy soha.. :) Nem tudhatod (bár a részleteket nem ismerem, és nem is akarnék turkálni az életedben, de azért én minden jót kívánok Neked).
2010. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Most, hogy jobban belegondolok, lehet, hogy igaza van a 14.52-nek.
2010. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
A férjem sose volt odáig a gyerekekért, de tudtam, hogy majd a sajátjáért odalesz. Nagyon várta a kisfiunk érkezését, sírt mikor kézbevette (sose azelőtt), és azóta is olyan rajongással veszi körül, hogy az vmi hihetetlen. Mások gyereke továbbra sem izgatja, bár már nem idegesítik őt a gyerekek, de csak a miénktől van elájulva:D:D:D.
2010. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Mármint annak, akinek sajnos nem lehet babája. De remélem, hogy egyszer mégis lesz!!!
2010. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Mert a gyerek egy csoda, azért.

Én ezt már 12-13 évesen tudtam.

2010. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, mert ők még őszinték. Nem azért mosolyognak rád, szorítják meg a kezed, mert rajtad keresztül akarnak szeretet/pénzt/jobb pozíciót szerezni. Ez közhely, de így van.
2010. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!