Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelekből tudhatom meg...

Milyen jelekből tudhatom meg egy ismeretlen nőről ha nem a pénz érdekli?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 05:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem a második kérdése az, hogy mit dolgozol. Minden másról beszélget, kivéve a munkád, pénz, az ő szorult anyagi helyzete, stb.

(Tapasztalat, internetes társkeresés után...)

2017. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Mindet az érdekli.
2017. máj. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nehéz, mert ezt a kérdést a pénzre hajtó nők is feltették már nagyon régen, és pontosan tudják, hogyan kell eljétszani, hogy nem a pénzre hajtanak. Én azt mondom neked, erre csak a kapcsolatban fogsz rájönni.


Egy szűrőt azért alkalmazhatsz az elején: ne tedd ki az ablakba mindened. Mond azt, hogy szegény srác vagy. Na, itt a pénzéhes csajok lekopnak.

2017. máj. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Mindenkit a pénz érdekel. Te nem abból élsz?
2017. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én hamarosan kapok egy csomó pénzt az ellenségeimtől. Nem valami plusz jövedelem lesz, vagy ilyesmi, hanem az a pénz, ami járt volna nekem az elmúlt 20 évben. Ez valószínűleg több lesz majd annál, mint amennyi a partneremnek van, de nekem például arra kell a pénz, hogy ráköltsem. Nekem arra kell a pénzem, hogy egy férfira költhessem.
2017. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

#3-mal értek egyet. Kicsit is okosabb nő nem játszik nyíltan rá, csak a kapcsolatban derül ki. Egy vacsora, egyebek nem elég szűrő.


Viszont, amit látok, lassan már minimál bérések is ezt kérdezik, és akinek igazán sok pénze van, az nem a GYK-án teszi fel ezt a kérdést :)


Szóval nyugi, veled, nem a pénzedért lesznek :)

Ha csak nibncs min. nettó 500 ezred, ami sok nőnek is van.

Ezt nem szűröd ki egy vacsival, itallal, mert az túl kevés. Ne nagyzolj. AKi csajozós autóval megy, azok gagyik, éppen csak összekuporgatták rá a pénzt.

Menj taxival, és gyalog vagy taxival kísérd haza a nőt. Ha luxus lakásod van, ne hívd meg egy darabig és, ne is célozz rá. Bár gondolom, panelban élsz, és azt hiszed, mindenki arra fog ugrani :D

2017. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
En is megkerdezem, mi a munkad, hogy tudjam, mi erdekel, mivel foglalkozol, mit csinalsz, szeretsz,nem szeretsz. Mivel harmad eleted ezzel toltod, jo tema lehet. Ugyanigy erdekelne a hobbid is.
2017. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze, még adjak tippeket, hogy kopaszthassál mindenkit:DDDD
2017. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Akkor egy kis tanmese (28 éves nő vagyok)....


Amikor szabad voltam, párhuzamosan kezdtem el ismerkedni egy nagy és sikeres hazai cég tulajdonosával és kezdtem el közeledni egy régebbi haverhoz, akiről tudtam, hogy viszonylag jól keres (de nem cégtulajdonos). Nagyon gyorsan beleszerettem a haverba, és a cégtulajdonos ürgével nem volt harmadik randi, hiába kérlelt és ígérgetett mindenféle szépet.


Eddig oké a sztori. Csakhogy ha azt mondanám, hogy a haverba akkor is bele tudtam volna szeretni, hogyha napi 12 órában kőművesként dolgozott volna havi 80ezerért akkor hazudnék. Érdekel a pénz, mert akit nem érdekel az HÜLYE. A nők nagy többsége nem játszópajtit keres hanem társat az élethez, a gyerekvállaláshoz, az otthonteremtéshez. És ezt nem fogja tudni biztosítani egy olyan fickó, aki minimálbérből veszi a párizsit. Sajnálom, ez van, az élet kemény.


DE! Jött a fordulat, kiderült, hogy a haver akibe szerelmes voltam és akivel akkor már 3 hónapja együtt voltam, egy 48 millió forintos tartozás tetején csücsült. Ebben a helyzetben pedig nekem el kellett döntenem, hogy vele maradok és segítek, addot esetben akár egy életen át nyögve a törlesztőket, vagy kiszállok.


Maradtam. Tehát mégsem a pénz érdekel. (A sztori meg azóta megoldódott).


Akkor most próbálja meg valaki megítélni, hogy "a nők" feketeék vagy fehérek. De elárulom, egyik sem és ez így normális.

2017. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

De hogy a kérdésre is válaszoljak: ne azt akard megtudni, hogy a nő egy sültbolond-e aki szarik a pénzre, mert ebben az esetben vagy felelőtlen vagy nincs ki a négy kereke, vagy az hogy ő szarik a pénzre előbb utóbb a te tárcád rovására fog menni ;)


Az aranyásókat akard kiszűrni.


- Azt, aki fel se ajánlja, hogy fizeti az éttermi számla felét


- Aki a negyedik randin veled akarja kifizettetni a cuki ruhát a boltban


- Aki célozgat hogy milyen ajándékokat szeret


- Aki elhív izgalmas és drága helyekre aztán a kasszánál áll és mosolyog rád cukin, hogy na mi lesz, megvetted már a jegyeket?


- Aki azt meséli, hogy hogyan kért kölcsön ilyen-olyan szükségtelen vackokra


- Aki nyafog, hogy a munka nem neki való


sötöbö sötöbö..

2017. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!