Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelekből tudhatom meg...

Milyen jelekből tudhatom meg egy ismeretlen nőről ha nem a pénz érdekli?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 05:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy érdekel a pénz, de nem azért, mert nő vagyok, hanem mert mindenkit érdekel, egy-két idealista 14 évest meg pár hippit kivéve.

Pénzen egészséget, nyugalmat, biztonságot, élményeket, tudást lehet vásárolni, és ezek birtokában sokkal jobb, emberhez méltóbb életet élhetünk.

Igen, tudom, a sarki boltban is lehet élményekhez jutni a Jucikával beszélgetve, de mást ad például egy utazás.

Van nekem is olyan (nő) ismerősöm, aki nem dolgozik szinte soha, elvi okokból (!) és őszerinte élményekkel teli életet él abból a pár fillérből, ami van neki, de olyan sovány és rosszul öltözött szegény. Orvoshoz sem jár. Nincs jó bőrben, na. Nem gondolom, hogy követendő példa lenne.

Ami azt illeti, én fel szoktam ajánlani az éttermi/kávézós számla felének a kifizetését első pár randi alkalmával, de olyan spúr dolognak tartom, ha egy férfi nem hív meg. Nem kell vacsorára gondolni rögtön, de egy italra vagy valamire. Nem szakítóok nálam, de megjegyzem. Szeretem, ha valaki gáláns, és nem kell nekem drága ajándékokat venni, de apróságokban mutassa meg. Én amúgy sosem voltam fukar a kapcsolataimban, sőt. Szeretem a nagyvonalúságot gyakorolni is és részesülni is benne. Szerintem szép dolog.

2017. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!