Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelekből tudhatom meg...

Milyen jelekből tudhatom meg egy ismeretlen nőről ha nem a pénz érdekli?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 05:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Bocs az offért, de akik ilyenekt írnak "Mindet az érdekli." meg hasonló, sarkított nőgyűlölő szarokat, azok tisztában vannak vele, hogy a saját anyjukat, nagyanyjukat is mocskolják? Vagy ennyire ostobák? :O
2017. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
80% Hagyjad, ezek az emberek így AKARJÁK látni a nőket, hiszen így megmagyarázhatják a saját kudarcaikat és nem magukat kell így okolni...Oda sem figyelnek arra, amit ír egy nő.
2017. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%
Érzik a nők, hogy omlik a talaj a lábuk alatt, mindjárt jönnek a "nőgyűlölő" és hasonló felkiáltásokkal.
2017. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%

# 9


"És ezt nem fogja tudni biztosítani egy olyan fickó, aki minimálbérből veszi a párizsit. Sajnálom, ez van, az élet kemény."


Itt írod magadról-a nőről, hogy anyagiasság az elsődleges szempontja:DDDDDD S nem az élet kemény, hanem a nő anyagias és olvasd újra: tudni biztosítani..ááá, de gáz:DDD, mert ő -te nem is akarsz dolgozni akár tehát:DDDD


Igazából egy aljas gyökér ( férfi és nő, gyerek is már ), akinek a pénz az érték és az olyanokra nem is lehet még barátként sem számítani 100%-ban csak töredékében, hol így vagy úgy, ahogy kedvük-érdekük van.

Aki mást bevétele-keresete alapján besorol, az anyagias és kész.


Lehet én hüle vagyok, mint írod-ing reám csúszik,de nekem a mani nem érték és nincs is akkora zsebem, mint viktornak vagy az orvosoknak mondjuk, de nem is kell....minek?Vegyek marhaságokat, amire semmi szükségem, mint kula nagy tv, meg tapitel...divat sz@rságok.


Mesélek egy kicsit én is neked.Sok "játszótéren játszok" az életben...felkértek egyszer egy komoly termékfotózásra egy elitnek sorolható cukrászdában...megbeszélésen a kínos részlet ugye a mennyért lenne ez meg...vannak árak az önjelölt "művészeknél" is keményen-less utána...ilyenkor van az asztalon csipegetésre kihelyezett sütik a normálisoknál...minták...s a kínálatban a minőség is ott volt rendesen, így hát egy nagy tál sütiben kértem díjazásomat, amit nem akartak elhinni, de most miért ne? Egy kis munka, egy kis hami...elszórakoztunk egy szép napot és eredményesen, mindenki elégedett volt:)

Nem kell a pénzről szólnia az életnek állandóan és mindenhol.minden területen, mint párkapcsolat, barátok és esetleg szimpi üzletfelek-ismerősök..., ez a lényeg.


Mindegy, ki a mocskot szereti ( pénz ), kapja csak meg a mocskát ( kopasz nőverő paliját akár ) :DDDD

2017. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

"Itt írod magadról-a nőről, hogy anyagiasság az elsődleges szempontja:DDDDDD S nem az élet kemény, hanem a nő anyagias és olvasd újra: tudni biztosítani..ááá, de gáz:DDD, mert ő -te nem is akarsz dolgozni akár tehát:DDDD"


Nem, te idióta, hanem hogyha esetleg nem tanultad volna meg általános iskolában, szeretném elmondani neked, hogy a nő szüli a gyereket és ő az, aki évekre kiesik a munkaerőpiacról. Ha ennyire érdekel az anyagi helyzetem, elárulhatom, hogy félmillió forint felett keresek havonta és pont nem szorulok rá senki pénzére, valószínűleg többet dolgozom nálad. Ezzel együtt SEM lennék egy olyan ember párja akinek nem sikerült minimálbérnél többre vinnie az életben. Igen, a fent említett dolgok miatt anyagi megfontolásból is, azonban arról Ti, az életükben semmit az asztalra le nem rakó férfiak szerettek megfeledkezni, hogy a fizetés az értelmi képességeitek fokmérője is. Ha te 80ezer forintot tudsz kisajtolni abból a tizensok évből ami a rendelkezésedre állt, akkor minden bizonnyal a) lusta vagy b) tanulatlan vagy c) akaratgyenge vagy d) ezek tetszőleges metszete. Ilyen férfi meg nem kell.



"Igazából egy aljas gyökér ( férfi és nő, gyerek is már ), akinek a pénz az érték és az olyanokra nem is lehet még barátként sem számítani 100%-ban csak töredékében, hol így vagy úgy, ahogy kedvük-érdekük van."


Hatalmasat tévedsz. Akinek a pénz érték az józan gondolkodású ember. Akinek CSAK a pénz érték - nos még az sem "aljas gyökér" hanem csak egy sivár lelkű valaki. Rossz neki.


Ha nem inged nem fogod magadra venni: aljas gyökérnek nevezni azt akinek van annyi sütnivalója, hogy gondoljon a jövő havi gázszámlára azoknak a suttyóknak a sajátossága, akik nulla azaz 0 dolgot tudnak felmutatni az életükben, így etikai megközelítésből igyekeznek piedesztálra emelni magukat. (A vikis-tévés része a kommentárodnak is ezt mutatja, egyébként.) Majd magyarázd el a gyerekednek amikor nem lesz pénzed cipőre, foci edzésre vagy minőségi oktatásra, hogy a pénz az nem érték. Ha csimbókos hajú hippiként éled a napjaidat, szíved joga. Ha felelősséggel tartozol másokért, ezt NEM engedheted meg magadnak. Azt kellene felfognod, hogy nőként nincs olyan, hogy nem tartozol felelősséggel másért, mert az anyai ösztön ott dolgozik és tudod, hogy a kicsiket biztonságos környezetben kell felnevelni. Nem egy idióta mellett, aki szerint a pénz nem érték és nem fontos.


Ez tehát azt jelenti, hogy nem a szerelmet választom, hanem a pénzt? Nem. Ez azt jelenti, hogy olyan emberekkel ismerekedek és olyan emberekbe leszek őszintén és szívből szerelmes, akik képesek megadni a majdani családunknak a biztonságot. A POTENS férfiaknak. Ez a szó gondolom fájt.



"így hát egy nagy tál sütiben kértem díjazásomat, amit nem akartak elhinni, de most miért ne? Egy kis munka, egy kis hami...elszórakoztunk egy szép napot és eredményesen, mindenki elégedett volt:)"


Nagyon szép mese, oda ne rohanjak. Szeretnéd, hogy meséljek róla, hogy egy hónapban hány TÍZezer forintot jótékonykodok el? Hogy hány ingyen munkát vállalok olyanoknak akiknek szüksége van rá, de nem tudnak kifizetni? Sokat.



Te vagy a legjobb példa arra, amiről az előző oldalon beszéltem. Képtelen vagy differenciáltan gondolkodni, azt hiszed a világ vagy fekete vagy fehér.

2017. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

# 15


Te nem csak undorítóan pénzéhes vagy, hanem egy öntelt görény is, ha már sértegetsz is semmiért, ezt illemből adom;)


Megint csak azt írod, hogy el akarod tartatni magadat vagy a gyerekedet inkább vajon...fúj.

Hiába mesélsz itt álmaid fizetéséről, ki hiszi el:DDD S hiába hitegetnélek, mennyi jön zsebembe, azt sem hinnéd el, de sz@rok én az ilyenekre, mert a pénzes emberek popóját imádják nyalni gerinc nélkül térdelve, abból meg nem kérek...potens:DDD


Attól nem leszel jó szülő, hogy a gyereked fara alá tolsz mindent, inkább egy kis kocogot nevelsz ki ezzel...a fa és almája a normális emberek szerint ez:DDD

Egy normális szülő focizni jár a gyerekkel, nem leadja kapásból, de hát köl a pénzt hajszolni, mert a luxus az élet és a potensek...

Igazából te a gyerekből fakadó felelősséget a férfira akarod tolni, amint lehet és ez jön minden sorodból le...


Gondolom, mennyire vagy jótékony és ott ahol nem kell természetesen, de ahol a potenseknek lehet villogni:DDD

Útban is van a gyerek a sok "dolog" miatt.


Mindenki élete vagy világa olyan lesz, amilyenné alakítja-teszi.Én lenézés nélkül pacsizok egy kukással, de a sznob üzletemberrel is szintén csevegek, mert van köztük néhány rendes ember is.Ha valamiben egymásnak segíthetünk-segítünk és nem a pénztárcáját lessük, mint egyesek ugye.

Büszke vagyok arra, hogy azért vannak mellettem emberek, amilyen vagyok és nem amim van, de ezt te büdös életben nem fogod megérteni, mint e hölgyike a következőt:


https://www.youtube.com/watch?v=JbUaCNKn22U


Indulj potenst vadászni, mert a gyerek lassan rinyál egy ferrariért:DDDD

2017. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Iszonyat ostoba vagy. Szia :)
2017. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%

# 17


Inkább, mint "fajtád";)

2017. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
Valaki írta, hogy minden nőt a pénz érdekel. Valószínű, csak nem feltétlenül a pasival kapcsolatban. Az én férjemnek pl. nem volt semmije, de ő a legértékesebb ember a világon. Senki más nem kellene nekem. Ami meg a pénzt illeti, van nekem épp elég, mert tettem érte, hogy legyen. Úgyhogy nem kell a pasik pénztárcáját firtatnom. Őszinte részvétem azoknak a nőknek, akkinek igen. De van egy rossz hírem: belőlem csak egy van és már foglalt vagyok.
2017. máj. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

Már bocsánat, ha tőlem megkérdezik, mi legyen az első randin, akkor én egy sétát, fagyizást szoktam ajánlani.

Ha a partner ragaszkodik az étteremhez, akkor nem fogom felajnálani a fele kifizetését. Ne legyünk szarrágók. És nem érzem magam golddiggernek, főleg, hogy van pénzem.

2017. máj. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!