Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is volt már, hogy pár...

Veletek is volt már, hogy pár pillanatra beleszerettetek valakibe?

Figyelt kérdés

Elég érdekes ez a jelenség, ami velem ma előfordult (nem először).


Az autósiskolámban voltam fizetni és volt ott egy nő, aki bőven nem 'fullos', inkább átlagos-közepesnek mondanám, pár szót váltottunk, de mégis annyira de annyira megtetszett, hogy az elképesztő és nem értem miért. De nem a szokásos 'hú de jó nő, de megb-nám' szinten tetszett meg... Kicsit olyan érzés volt ott egy pillanatra, mintha szerelembe estem volna.


Vicces, mert általában mindig olyan csajokkal kerülök ilyen helyzetbe, akiknél nincs esélyem. A mostani csaj, szerintem legalább 5 évvel idősebb nálam, tehát eléggé esélytelen.. :D


17/F


2017. máj. 24. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, velem is többször előfordult már, és néha nálam is elérhetetlen, pl. 5-10 évvel idősebb nőknél sikerült ez.


ugyancsak 17/f

2017. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen nőként.

Biztos az illatoknak is van szerepe ebben.

2017. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokmindennek szerepe lehet ebben.


Egyébként szerintem ilyen mindenkivel van, ha látsz egy nőt, gyengédséget akarsz, és talán ez hatalmasodik el rajtad, és úgy érzed, hogy nagyon szereted. Nehéz elmagyarázni, de tudom, miről beszélsz.

2017. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Múltkor egy nagyon gyönyörű nő felrakta a fogszabályzóm, és sokszor a szemébe néztem, és mosolygott csendben ő is, nagyon jó hangulat volt köztünk.

Idősebb nálam, de nagyon megszerettem.

De én kb. bárkivel át tudom ezt élni ha nem full ronda a csaj, minden lány mosolyog rám, de ez jó volt nagyon.

2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!