Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokott olyan előfordulni...

Szokott olyan előfordulni veletek, hogyha egy pontra figyeltek, mintha egy pillanatra elmozdulna a szemgolyótok?

Figyelt kérdés
Mostanában az van velem, hogy amikor egy pontra koncentrálok, mintha a szemgolyóm elugrana egy pillanatra. A másodperc tört részéről beszélek, olyan, mintha megmozdulna akaratod ellenére a szemgolyód, de vissza is áll. Nem tudom, hogy tényleg megmozdul-e, de olyan érzés.

2017. márc. 14. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szokott!!! A látásom is homályos lesz egy negyed másodpercre, neked is? :D
2017. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nem veszem észre, hogy homályosabb lenne olyankor. Franc tudja. Mert azt tudom, hogy van olyan jelenség, ha valaki sokáig néz valamit (mintha elbambulna), akkor egy idő után behomályosodik minden, de nem erről a jelenségről beszéltem.
2017. márc. 14. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tudom, mire gondolsz!
2017. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem írtam, hogy nekem már hosszú hónapok óta van ingázó jellegű, minimális szédülésem (néha rosszabb). Van rá tippem, hogy a fülem miatt lehet, mert szűkebb a hallójáratom, mint az átlag, illetve volt már begyulladva, és ráhúzódhatott a belsőfülre a gyulladás. A belsőfül-gyulladás tünete lehet a szédelgés, szédülés, szemtekerezgés, hányinger, hányás, dőlés. Persze ez csak az én tippem, az is tény, hogy viszonylag sokat ülök a laptop előtt, a nyakizmom görcse miatt is lehet, meszesedéstől, több mindentől. Ezért fogom kivizsgáltatni magamat, mert már meguntam ezt az állapotot.
2017. márc. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!