Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hulyeseg kimenni kulfoldre...

Hulyeseg kimenni kulfoldre majd visszajonni?

Figyelt kérdés

Itt hihetetlenul nehez megszerezni a penzt arra, hogy valakinek sajat lakasa legyen, jo autoja.

Arra gondoltam, hogy meg van 1 evem az egyetembol, de utana 2-3 evre kimennek kulfoldre dolgozni. Osszesporolnam a penzt, majd vennek ott egy olyan autot, amit szeretnek, illetve itt vennek egy hazat, es azutan megprobalnek itt munkat keresni.

Ez nagy hulyeseg lenne?

L


2017. máj. 25. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem. :) De ha jó lenne, én vissza sem jönnék.
2017. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Miután odakinn rászoksz a normális fizetésre és jobb munkakörülményekre, gondolod hogy utána itthon fogsz munkát keresni? Ja és nem hülyeség kimenni. Ha itthon lakást veszel azt ki is adhatod.
2017. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha én egyszer kimennék, és ki is fogok mert fogy a vagyonom, akkor vissza nem jövök az biztos.


Szerintem nekem is csomagolnom kell majd nemsokára, most már 1 éve keresek állást, de Budapestre nem hiszem hogy visszajövök, más városba rosszabb a helyzet.

2017. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1%
szerinted melyik országban keresnél olyan jól, hogy 2-3 év alatt meglenne az autóra és a lakásra a pénz? :D képzelem milyen diplomát kapsz majd, amivel nem tudsz magyarországon elhelyezkedni és még ezt sem tudod kiszámolni, hogy szinte lehetetlen akár még svájcban is kb 30 millió forintnak megfelelő összeget félre tenni 2 év alatt. (tisztességes munkával persze. vagy esetleg a piros lámpás negyedben lehet sikerülne ha elég jól nézel ki.)
2017. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

"Hulyeseg kimenni kulfoldre majd visszajonni?"


Igen, hülyeség visszajönni.

2017. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves akarhanyadik. Nem Pesten vennek lakast, masodszor, kis varosban, illetve falun, ahol en is lakom 25.000 Euroert lehet hazat venni, de 10.000 Euroert telket is, amire lehet epiteni. Hidd el, tudom mit beszelek.

A visszajovetel meg egyelore tervben van, aztan, hogy mi lesz, azt nem tudni meg.

2017. máj. 25. 15:29
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

"szerinted melyik országban keresnél olyan jól, hogy 2-3 év alatt meglenne az autóra és a lakásra a pénz?"


Sajnos el kell hogy szomorítsalak, de bármelyik nyugati országban lehetséges ez. Főleg ha párban vagytok. Németországban élek 3 éve, szép nagy lakásunk van, autónk igaz nincs, de szükségünk sincs rá. Buszok és vonatok 15-30 percenként járnak. Nyaralni meg amúgy sem mennénk autóval, arra ott a repülő vagy közelre vonat.

Barátom Angliában él 2 éve. Neki is van egy szép nagy lakása, autója, 2 havonta jár haza repülővel. Nem arról beszélünk, hogy mosogatni vagy takarítani megy ki. Úgy kellene legalább 5-6 év ezekhez.

2017. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Csak ne menj "atakaritonak asvájcba" :D
2017. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
vágvölgyi nojémi XD
2017. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

"szerinted melyik országban keresnél olyan jól, hogy 2-3 év alatt meglenne az autóra és a lakásra a pénz? :D képzelem milyen diplomát kapsz majd, amivel nem tudsz magyarországon elhelyezkedni és még ezt sem tudod kiszámolni, hogy szinte lehetetlen akár még svájcban is kb 30 millió forintnak megfelelő összeget félre tenni 2 év alatt. (tisztességes munkával persze. vagy esetleg a piros lámpás negyedben lehet sikerülne ha elég jól nézel ki.)"

Lehet neked nehéz elképzelni a kis mikrouniverzumodban, és nyugtatgatod magad...

2017. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!