Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon alacsony vagyok és...

Nagyon alacsony vagyok és aránytalan! Mennyit nőhetek még ha nőhetek? Többi lent

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 158cm ami nagyon zavar és már elegem van a magasságomból nagyon rossz elszomorít és elveszi az életkedvemet:( bár még ha nem lennének rövid lábaim jobb lenne de így.. anyukám 163 cm apukám pedig 180-185 körül van. Szerintetek lehetek magasabb?

2017. máj. 25. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nőhetsz, de lehet, hogy nem. Én is 158 centi vagyok rövid lábakkal, de ettől nem vagyok szomorú és nem veszi el az életkedvemet. Nem számít a magasság az emberi kapcsolataidban. A jellemedért szeretnek, nem a centijeidért.
2017. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért veszi el az életkedvedet? Ez kicsit túlzás, nem gondolod? Én is annyi voltam kb. annyi idősen, most 170 vagyok. De van olyan rokonom, akinek az apja kb. 160 cm, és a lány 175. (és nem a postás volt sajnos)
2017. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért veszi el az életkedvem mert elég kicsinek találom ezt a magasságot és az még rátesz egy lapáttal hogy tiszta rövid lábaim vannak a felsőtestem meg hosszú és hülyén nézek ki mint egy tacskó!:(
2017. máj. 25. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
lányoknak ez nem baj.
2017. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak te terjesztes magadban.

Inkább arra fordítás ekkora energiát, hogy megtaláld ami tetszik magadban.

Ha belegondolsz, 158 centi nem esik az extrém alacsony kategóriába.

Felveszel egy 12 centis magassarkút és már 170 centi vagy.

Képzeld el: Rengetegen vannak, akik még nálad is alacsonyabbak.

Nem vagy sokkal alacsonyabb a női átlagmagasságnál.

2017. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*gerjeszted
2017. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még bőven növésben Vagy. Lányoknál a testmagasság kb 16 éves korukra lesz végleges. Persze ez lehet előbb is, később is. Létezik vizsgálat amivel ezt meg lehet állapítani,de azt csak úgy kedvtelésből nem fogják megcsinálni ha jól tudom. Egyes sportorvosin van olyan vizsgálat, vagy pl sportsuliba felvételkor.
2017. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!