Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ruhaüzletekben miért nyaggat...

A ruhaüzletekben miért nyaggatnak folyton, hogy segíthetnek-e?

Figyelt kérdés
Ahogy belépek egy üzletbe, még körbe sem nézek, már letámadnak az eladók, hogy "szia, segíthetek? Szólj, ha segítsek". Nem győzöm lerázni őket. Ez egyébként főleg kis üzletekre jellemző, de ma olyan helyeken kint pimkie, camaieu (nem tudom hogy kell írni) is letámadtak. Nem értem, minek kérdezik, hogy segíthetnek-e. Talán helyettem ki tudják választani, hogy mi tetszik? Engem idegesít csak ez a jelenség?
2017. máj. 25. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez a dolga, többek közt ezért fizetik

2. Mert ha le lennél.xarva, akkor az lenne a baj.

2017. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is gondolkoztam már azon, hogy vajon létezik-e olyan ember, akit ez nem hogy nem zavar, de még örül is neki? Nem tudom, én még sosem láttam ilyen embert. A "Szólj, ha segítsek"-kel nincs bajom, attól viszont hülyét kapok, ha mondjuk kérdezek valamit, és megmutatja ugyanazokat a ruhákat, amiket már megnéztem, mintha nekem nem lenne szemem.
2017. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
100%
Ez a protokoll, meg kell kérdezniük.
2017. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Többek között ahogy leírták , aztán a vezetőség fantom shopping tesztelő vásárlói nézik a melósok képességeit stb .
2017. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
meg kell kérdezniük. marketing. Így tesznek szert több bevételre.
2017. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
ha valami cuki kiscsaj kerdezi akkor en orulok.
2017. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát én lány vagyok szóval nem érdekel, hogy cuki csaj kérdezi e. :D
2017. máj. 25. 18:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én bútorboltban dolgoztam és elhiheted, nem a vásárlót akartam idegesíteni...de igaza van az egyik válaszolónak, többször csináltam, hogy csak udvariasan köszöntem, és hagyni akartam, nézelődjön, erre jött a lekezelő duma, hogy esetleg odabattyognék segíteni?...
2017. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha megkérdezi de nekem volt olyan aki rámtapadt mint egy pióca és meg is várta míg felpróbálom az adott pulcsit
2017. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ba sz ki, a másik meg azért rinyál, mert belép az üzletbe és rá sem néznek az eladók, nem is köszönnek neki.Döntse már el a sok szerencsétlen, hogy mit akar!

Na ezért utáltam boltban dolgozni.Jön asok suttyó és egyiknek sem jó semmi!Az ember legyen gondolatolvasó ?!

Azért mennek oda és kérdezik, mert ez a feladatuk, ezt kell csinálniuk, nekik sem öröm olyan vásárlókhoz szólni, akik ha szemmel tudnának ölni, már nem élne szegény eladó.Nem, nem akarnak rád tukmálni semmit, magukban a pokolra kívánnak, miközben kedvesen mosolyognak és várják hogy haza mehessenek a pi tsába.Ez van.

Néha előfordult egy-egy kedves vásárló, én szivesen segítettem, külön öröm volt, ha megkérdezték, a véleményem, szerintem melyik áll jobban.Volt olyan is, akiről tudtuk, csak beszélgetni jár be, de kedveltük, nem zavart mert aranyos néni volt.A szemé tládákkal viszont mi is úgy bántunk.

2017. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!