Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan segíthetnék magamon?

Hogyan segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés
Húszas évei elején járó srác vagyok. Már évek óta keresem a módját, hogy végre kiegyensúlyozott boldog ember lehessek, de bár mennyire is szeretném nem megy. Egyszerűen mindig bele esek a depresszióba. Mit kéne tennem?
2016. jan. 18. 14:32
 1/5 tarnai ***** válasza:

Több tengerpart!

Sportolj!

Szerezz barátokat!

Szexelj ellenkező neművel!

2016. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportolni rendszeresen, egészségesen élni, hobbit találni, társaságba járni.
2016. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el gyárba dolgozni, nem lesz időd ilyeneken gondolkodni
2016. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@15:32


Próbáltam, de köszönöm abból az ember alatti nyomorúságból inkább nem kérek.

2016. jan. 18. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor jön elő a depressziód? Lehet örökletes is. Ha nagyon súlyos, érdemes szedni rá pl Cipralex-et. Nem leszel tőle függő, de jól jöhet. Persze emellett más is kell: Barátok, normális emberek társasága. Mozdulj ki, sétálj, ha van rá mód tarts háziállatot. Menj emberek közé, önkénteskedj (állatmenhelyen pl)sportolj, keress olyan elfoglaltságot, ami igazán leköt. Adj értelmet az életednek. Nekem ezek segítettek.
2016. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!