Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért olyanokat...

A nők többsége miért olyanokat említ ideálnak a férfiakban, akik szinte hibátlanok, mesébe illőek, a hírességből fakadóan?

Figyelt kérdés

Pl mi van Cristiano Ronaldoban azon kívül hogy tele van pénzzel, és bár öregszik de helyes arca van, nyilván ilyen típusú férfi nem fog a pénztárból visszaköszönni, szóval kb álmodni lehet róla. Még ott van Channing Tatum, őt is elég sok nő említette ezen az oldalon is, néha úgy érzem csak azért hoznak fel példának ilyen személyeket, mert a mögöttes dolgokban van a lényeg, ilyen az ismertség, befolyás, pénz, vagyon.


Pl egy ilyen férfi miért kevésbé népszerű?

[link]


Ő is vagány a lehetőségeihez képest, fiatalos, sportos, láthatóan jó arca van.


Gyerekként én sem gondoltam úgy átlagos nőkre, mindig az ismert személyekről fantáziáltam, aztán elmúltam 19-20 éves és a korombeliek közül csinosabb, kívánatosabb csajokat találok, mintha végig sétálnék egy Californiai utcán. Szóval ha engem kérdeznének hogy mondjak egy ideált, én annyit kérnék hogy sétáljunk egy órát a belvárosban, és mutatnék példát.


2017. máj. 25. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
En kicsit idosebb vagyok, de en a biciklis pasikat imadom. Ronaldo csunya, total mu Arca van.
2017. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Olyan butaságokat írsz! Most hogyha megkérsz egy nőt, hogy mondja meg, ki az ideálja, hiába mondja azt, hogy Hopszasza Aladár, vagy Kratyovszki Gedeon, mert azokat senki sem ismeri, így olyat mond, akiről mindenki tudja, hogy kicsoda.
2017. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alain Delon ***** válasza:
28%
Ne félj, ha egy ilyen motorral odagurulnak egy nő elé, el lesz olvadva.
2017. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a tökéletesre vágynak.
2017. máj. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy működik, hogy ha a személyisége tetszik valakinek, akkor nézhet ki úgy mint Ronaldo vagy bárki más, ameddig nem egy Quasimodo, addig tetszeni fog. A motoros képen nem kinézetre nem tetszenek a srácok, hanem azért mert nem szeretem a motorozást.
2017. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1) Az ideál tök más dolog, mint hogy kivel fogsz igazából összejönni. Most lehet ezen nyafogni, de a legtöbb embernek a médiaideál az ideálja, mert 1) nem véletlenül a médiaideál az ideál, 2) a társadalom is ezt sulykolja belé.


2) Én ismerek rengeteg olyan embert, akivel összejönnék, és nem híres, de ha egy máshonnan ismert ember megkérdezné, akkor mondanám azt, hogy a Tóth Béla? Azt sem tudná, ki az, ha meg mutogatnám a képét facebookról, pláne írásban / neten, az meg lehet, hogy az ő személyiségi jogait sérti. Ha viszont elmondom, hogy az xy híresség, akkor legalább tudja, hogy milyen típusú ember tetszik, mert ő is ismeri valószínűleg. Ja, és ha megkérdezik, ki jön be, én csak külsőre gondolok... ameddig vki 40 évesen nem az anyjával él Bp.-n fizikai közmunkából vagy segílyből, addig tojok bele, hogy mennyire "gazdag", "befolyásos" (páromnál jobban is keresek amúgy, és ő nem is médiaideál külsejű típus).


Amúgy meg C. Ronaldót bottal se, nekem ő már túl cicafiús, feminin. Channing Tatum fejét én meg kifejezetten rondának tartom saját ízlésre. Ellenben Tom Hiddleston, Jake Gyllenhaal, Adrien Brody bejönnek abszolút - akkor is, ha a Tescóban lennének pénztárosok.

2017. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akiket említettél egyik sem jó pasi, kifejezetten csúnya arcra.
2017. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát Ronaldo és Channing Tatum közül egyik sem jön be, nagyon nem. A képen semmit nem látni a bukósisaktól, de ha egy pasinak motoros, autós profilképe van egy közösségi portálon, vagy azzal akar előttem felvágni, onnét engem már nem érdekel lehet akármilyen jóképű, mert ott már emberileg, az emberi értékekről a véleménye tuti nem egyezik az enyémmel.
2017. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!