Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A CD hibátlan, a cd lejátszók...

A CD hibátlan, a cd lejátszók hibátlanok, mi lehet a baj? Többi lentebb.

Figyelt kérdés
Vásároltam egy eredeti cd-t (magyar rap cd), nem házilag írt hanem kiadónál. Itthon a gépem felismeri, le is játssza, viszont a barátomnál, sem a hifi sem a számítógép nem olvassa be (no disk). Ezen a cd-n kívül van még jó pár, amit a barátomnál hallgatunk rendszeresen és egyikkel sincs baj. Vissza is vittem a cd-t a boltba ahol vettem és ott is lejátszotta. Mi lehet a probléma, hogy a barátom hifije és gépe sem olvassa be de azon kívül minden?!

2014. okt. 2. 17:03
 1/8 levis56 ***** válasza:
Valószínű a barátod lejátszója nem támogatja azt a cd formátumot. Az én LG meghajtóm nem játszik le olyan adat cd-t dvd-t amit a másik gépemben a Samsung vidáman visz.
2014. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De lehetséges ez, hogy a hifije és a számítógépe is alkalmatlan a beolvasására, míg azon a CD-n kívül minden cd-t beolvas?! Már azon gondolkozunk, hogy maga a srác van elátkozva :)
2014. okt. 2. 20:01
 3/8 levis56 ***** válasza:
Attól is függ milyen formátumban van kiírva a cd,van olyan,hogy a régi hifi nem kezeli az MP3-at át kell konvertálni.
2014. okt. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, akkor ugyanolyan formátumban van, mint az említett többi CD, amik simán mennek!
2014. okt. 3. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:
A bolti cd nem mp3-as! Ki van zárva, hogy adatlemezként legyen kiírva. Az rendes audio lemez lesz. Azt javaslom próbáljátok meg lemásolni a lemezt. Ha nem segít, akkor rippeljétek fel wav-ba és írjátok ki még egyszer nero-val audio cd formában.
2014. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
írási sebességnek pedig minél alacsonyabbat állítsatok be!
2014. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem mp3-as, ez nyilvánvaló, viszont furcsa az egész... Más hasonló cd-k, mennek a hifijén és gépén is ( 2 különálló lejátszó ), míg ez az 1 CD nem megy se a gépén se a hifijén, viszont nálam ez az 1 CD is megy
2014. okt. 4. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
a pontos magyarázatot nem ismerem, de próbáljátok meg ezt a lehetőséget. megoldhatja a problémát!
2014. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!