Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt olyan ember, aki...

Van még itt olyan ember, aki "bevonzza" a hangosan enyelgő párokat?

Figyelt kérdés

Tényleg idiótán hangzik, de sokszor úgy érzem, mintha ez lenne. Ezen a héten 4-5x álltak mellém párok a buszon, és cuppogtak hangosan. A vicces az, hogy még mondtam is kollégának ma, hogy na csak nehogy megint kifogjak valami húdeszerelmes párt. Erre a buszon nem mellém állt egy harmincas pár és cuppp cupp hahahha hihi te vagy az én légzsákom húú ne mond naaajujdegoni vagy, este fél 9-kor fáradtan valahogy nem jó ezt hallani, eleve allergiás vagyok a hangokra.

Látták, hogy mást is zavarnak erre még jobban rákezdtek.

Van párom, és például az nem zavar, ha összebújnak stb, Ez a cuppogás meg erőltetett édelgés, úgy érzem sokszor, hogy direkt alázni és zavarba hozni akarják a környezetükben lévő embereket. Fülhallgatóm van, de sokszor az sem használ, mert van, hogy szembe ülnek mondjuk a metrón, vonatkabinban, na az a halálom.


Más érez hasonlót? Valami jó taktika (oké tudom autó), én néha elkezdek vigyorogni magam elé, olyankor volt, hogy abbahagyták...


Köszi a válaszokat! :D


2017. máj. 26. 00:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, a van párom, de nekünk eszünkbe nem jutna direktbe tolni ezt.
2017. máj. 26. 00:29
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon nagyon bevállalós valaki kellene oda. Képzeld el ülsz egy ilyen enyelgő párral szemben, egyszer-csak megelégeled a dolgot és elkezdesz vetkőzni. Hopp le a felső, aztán a nadrág/szoknya, cipő, harisnya, melltartó, bugyi, beleülnél valamelyikük ölébe aztán lesmárolnád te is :D
2017. máj. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Haha hát végülis tényleg úgy csinálják néha, mintha egy harmadikat várnának.
2017. máj. 26. 00:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A cuppogással engem is ki lehet kergetni a világból. Nem érdekel, ha ölelkeznek, hangtalanul smárolnak, felőlen dughatnak vagy cumizhatnak is, csak ne cuppogjanak. Legyen nálad füldugó vagy hallgass zenét.
2017. máj. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ők azt hiszik milyen jópofák, holott pedig ez nagyon undorító.....

Normális ember ilyet nem csinál mások előtt.

2017. máj. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is szoktam csókólózni a párommal buszon de azért cuppogni nem cuppogunk,szép csendben.Amúgy az ilyen cipp-cupp pároktól Amerikáig tudnék szaladni.
2017. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon idegesít. Tartogassák a hálószobára. Az is vicces mikor a csaj ilyen "háhá ő az enyém" fejjel néz miközben csüng a fiún, nem tudom, talán irigységet(?) akar kiváltani belölem (lány vagyok). De én ezeken csak röhögni tudok. :D Számomra a megoldás: zene max hangerőn és a szemem is becsukom esetleg. :D
2017. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is látok/ hallok ilyen "inteligens" párokat. Undorító amikor az ember szeme előtt megmossák a nyelvüket a másik szájában. Szerintem ez elég intim dolog. Nekem is van párom, ha az utcán találkozunk, egy gyors szájrapuszival elintézzük a dolgot. Nem azért mert nem szeretjük, vagy szégyeljük egymást, de a nyalás-falás az a hálószobába való szerintem. A legviccesebb amit láttam az egy fagyizóban volt, előttem állt egy pár, a faszi simogatta a csaj seggét, (aki cicagatyában volt) és egyszer csak egy határozott mozdulattal csórikám beletolta a középső ujját a csaj seggébe gatyán keresztül. Azt hittem halucinálok :DDD
2017. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és tanácsokat! :D

Nem a csókolózás zavar, hanem a nagyon feltűnősködő, hangos cuppogó hangoskodás. Mizofóniám van.


"Kedves" 61%!

Már vártam, hogy valaki ezt írja, meg is jött papírforma szerint. :) Nyilván nem dolgoztál még estig, miután kifáradva a buszon a fülesen keresztül áthallod a cuppogást és majd fellök a kedves pár, mert bújócskáznak a korlát mellett. Ez nem irigyelni való, ez a külvilágnak szóló póz, és az agresszió egyik formája.



"Az is vicces mikor a csaj ilyen "háhá ő az enyém" fejjel néz miközben csüng a fiún, nem tudom, talán irigységet(?) akar kiváltani belölem (lány vagyok). De én ezeken csak röhögni tudok. :D Számomra a megoldás: zene max hangerőn és a szemem is becsukom esetleg. :D" Ilyen velem is szokott lenni, direkt néznek. :D


Utolsó, Úristen. A seggébe. :D

2017. máj. 26. 13:54
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#9: Nyilván, jött a papírforma... Amely szerint mindenki egyetértett veled, engem leszámítva. Gyorsan jelentve is lett a válaszom, amiben az égvilágon semmi sértő sem volt. Gáz, hogy a tényeket is cenzúráztatjátok néhányan, mert ennyire nem vagytok saját magatokkal képben.

Dolgoztam már estig és párszor akartak kirabolni, random verekedni és egyszer késelni is. Nyugodtan cserélhetünk és akkor megtudod, hogy mit is jelent az a szó, hogy agresszió.

Gyorsan, jelentsétek ezt a választ is, mert nem úgy bólogatok, ahogy ti.

2017. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!