Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magasra nőtt fiatalok! Ti...

Magasra nőtt fiatalok! Ti milyen életmód (sport, táplálkozás, stressz, szenvedélyek stb. ) szerint éltetek, hogy ekkorák lettetek?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a mai generáció már azért nő ilyen magasra, mert egészségesen/tápértékben dúsan táplálkoznak, sokat sportolnak és keveset dolgoznak, mint régen. Nektek ebből melyik igaz? Azért kérdezem, mert én soha nem cigiztem/ittam/sportoltam, a reggelit mindig kihagytam és nem étkeztem normálisan, de ha éhes voltam mindig ettem valamit, illetve egész életemben stresszeltem ill. szorongtam és ez nem tudom mennyiben járult hozzá, hogy 23 éves fiúként csak 170 magasra nőttem és 53 kiló a súlyom. Valamelyik nap leszálltam a buszról és két csaj állt a két oldalamon, akik egy fejjel (magassarkúval együtt) magasabbak voltak és majd elpusztultam a szégyentől, mert a többi srác is mind magasabb volt tőlem. Úgy éreztem magam, mint hobbit a titánok között. És ezután fogadtam meg, hogy általatok (vagy egy szakember által, szóval erre is adjatok valami tippet) kiderítem, hogy én csesztem-e el ennyire az életemet és valóban önpusztító életmódot folytattam-e vagy semmiben nem vagyok hibás. Két dologra lennék kíváncsi:

#1: Írjátok le, hogy miként éltétek le a fiatalkori/serdülőkori éveiteket és hogyan fejlődtetek? Mit sportoltatok, hogyan étkeztetek, mivel töltöttétek a szabadidőtöket stb. Mindenre kíváncsi vagyok (kis élménybeszámoló).

#2: Milyen orvos tudna utólag megvizsgálni és kideríteni, hogy voltak-e és ha igen gátló tényezők a kamaszkori fejlődésemben. Különösen kíváncsi vagyok azokra, akik úgy nőttek magasra, hogy a szüleik alacsonyak voltak.



2017. máj. 26. 19:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg a hozzáállásoddal van a baj. Kendrick Lamar se magasabbb nálad és akkora egója van mint a Mount Everest. Én amúgy 180 cm vagyok, 80 kiló, 19 éves. Ittam, cigiztem, drogoztam. Volt amikor versenyszerűen sportoltam, volt amikor egésznap otthon döglöttem. Bátyám 10 cm-rel magasabb nálam, nővérem, apám 10 cm-rel alacsonyabb.
2017. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!