Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hete vegan lettem, ettol...

1 hete vegan lettem, ettol hasmenes?

Figyelt kérdés
Most megprobalok par napig dietazni mert sajna faj a hasam es hasmenesem van. Nem szeretbek visszaalni a husos eletmodra igy megnyugtatast varok hogy el fog mulni.Az elmult heten vegan ettermekben ettem es kizarolag novenyi eredetu dolgokat.

2017. márc. 12. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért van mert több rostanyag került a szervezetedbe mint eddig. Idővel hozzászoksz és nem lesz semmi probléma.
2017. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

lehet, h nem mosták meg jól a zöldséget a vegan étteremben, rajta maradt egy kis szar...

miért nem főzöl magadnak?

2017. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Valami hibádzik a higiéniában is a szervezetednek is szokatlan lehet.
2017. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem mindenkinek megfelelő a vegán étrend. Ha nem múlnak el a problémák pár héten belül, vagy újak jelentkeznek, jobban jársz, ha veszed a lapot, és legalább a tojást visszaveszed az étrendedbe.

Addig is szedj vegánoknak javasolt vitaminokat, és ne (csak) éttermekben egyél.

Ha jól megy az angol, olvasd el ezt a cikket:

[link]

2017. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Bizonyára sokat változott az étrended. Nem tudom, eddig hogyan ettél s most hogyan eszel, de gondolom, valami drasztikusan megváltozott. Az első hozzászóló tippjének elég nagy esélyt adok.

Amikor én váltok növényi étrendre, semmi nem történik, mert nincs akkora váltás. Igaz, nekem a nem növényiben sem szokott lenni hús, de ez mindegy, az állati fehérjék eléggé különböznek a növényi forrásoktól (s ez utóbbiak egymástól is).

2017. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Drasztikus a valtozas sztem ennyi novenyi rostot az lemult fel evben nem vettem magamhoz mint az elmult heten pont ezert tertem at.
2017. márc. 12. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyílván ez a "probléma". Próbálj több rizst, kölest, krumplit, tésztát, kenyeret, banánt enni, ezek segítenek a hasmenés megállításában.
2017. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegan vahyok, de információ hiány miatt nem tudok semmit válaszolni, jó lenne tudni, mit ettél...

Az az 1 biztos, hogy az éttermi kaját el lehetne felejteni...

2017. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

nyilván a szervezeted egy új rendszerre ál át.

egyértelmemúen lehet pl súlyvesztés, fokozódott izzadás egy ideig, hsamenés is. mind el fog múlni hamar.

2017. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!