Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Veletek is volt már ilyen? Kicsit kezdek félni saját magamtól

Figyelt kérdés

Egy pasim se volt, kétszer dobtak mielőtt lett volna valami, páran utálnak, volt osztálytársaim ki nem állhatnak, nagyjából semmihez sem értek, mindent elhibázok, mosogatni se tudok rendesen, csúnya vagyok, barátaim alig, szüleimmel sem kommunikálok annyit és nagyon sokszor kerülök ciki helyzetbe...néha felteszem magamnak a kérdést hogy minek élek én? Semmire se vagyok jó, gyakran eszembe jut az öngyilkosság kísérlete is. Félek hogy ennek nagyon rossz vége lesz, kérlek segítsetek :(

16/L



2017. máj. 27. 22:47
 1/6 anonim válasza:
100%

Nyugodj meg.:)

Szerintem ezen a szakaszon a legtöbb önbizalomhiányos tini túl esik.

Próbálj kicsit inkább most magadra koncentrálni. Tedd rendbe a dolgaid és ne foglalkozz másokkal. Légy önmagad.

Gondolkozz el azon, hogy mit szeretsz csinálni. Fogalalkozz azokkal sokat.

Sportolj, beszélgess a családoddal. Ilyeneket ne tarts magadban.

2017. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nőm sem volt soha, a legtöbben undorodnak tőlem, barátaim nagyon nincsenek, az emberek többsége lenéz, kiröhög, csúnya, torz ember vagyok...

De sohase gondolkoztam öngyilkosságon komolyan. Ahhoz túl jól elvagyok, még így is.

2017. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mondhatnánk hogy ezek a tipikus tinédzser kori problémák, de azért az öngyilkosság gondolata az már nem ide sorolható. Szerintem többet kellene a szüleiddel komunikálnod elmondani nekik ami nyomja a lekedet, hidd el sokkal jobb lessz. Kérj tanácsot a szüleidtől ők biztosan a legjobbat akarják neked.
2017. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne nyírd ki magad

Néz körül, ki az aki nem talál magánál szebbet, okosabbat, érzőbbet?


Jövőjük csak az öntelt, magahitt embereknek nincs.


Én is egy nyomi vagyok de így legalább a legmegértőbb, leggyengédebb emberek a barátaim

2017. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nyugi, ez az állapotod el fog múlni. Egyszerű oka van annak, h most így érzel: már nem vagy gyerek, és még nem vagy felnőtt. E társadalomnak nincsnek elfogadott módszerei arra, hogyan segítse át a Te korosztályodat a két létállapot között, ezért érzed magad egyedül.


Ez, hogy még mosogatni se tudsz rendesen, ez mindennek a teteje! :DDD


Depresszió ellen legjobb dal a Sziámi: Ha c. műve.


Üdv Ԙ

2017. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, tini vagy. Próbálj magaddal és a számodra fontos dolgokkal foglalkozni, ne pedig a külsőségekkel.
2017. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!