Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnal es azt...

Ma voltam orvosnal es azt irta a papiromra hogy " uterus uregeben egy 11 mm-es szabalyos petezsak, melyben szikholyag sejtheto, embriocsomo nem lathato. Grav 4-5 " Van felni valom vagy ez teljesen normalis?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha valóban 4-5 hetes vagy! Ne aggódj!
2016. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igaz a papiromra még ra irta hogy kontroll javasolt..
2016. júl. 20. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális
2016. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a kontroll azért kell, hogy ne csak sejteni lehessen a szikhólyagot, hanem már a pici bébid pici szívének dobogását is hallhassátok. :) Aztán mehetsz a védőnőhöz kiskönyvért.
2016. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos 1 hetig fogok tartozkodni Magyarorszagon mert Angliaban elek es ott 13 hetes alatt nem nagyon foglalkoznak az emberrel es ultrahangot se csinalnak amit ma mondtam az orvosnak es mondta hogy meg akar még ultrahangozni hogy ugy menjek vissza hogy tudjam hogy dobog a szive, de ha a napokba megyek vissza akkor lehet mar hallani? Mert ugy tudom hogy 6 hetesen kezd eldobogni a szive de a papiromra 4-5 het van irva..
2016. júl. 20. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kb. 4 hetesen csak megvastagodott nyálkahártya látszik. Nekem 5 hetesen petezsák észikhólyag volt. 6 hetesen pedig már szívhang is.

Próbáld kitolni a kontroll UH időpontját, és akkor már szerintem meg fogja tudni állapítani az élő terhességet az orvosod. Graulálok a babához.

2016. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem öt hetesen csak petezsákot láttak ,a nyolc hetes ultrahangon már volt embrio szívműködéssel is. Szerintem ne idegeskedj.
2016. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!