Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány osztálytársam tervezi,...

Néhány osztálytársam tervezi, hogy a kiközösített srácot a többnapos kirándulásunkon összeverik, de én sajnálom a srácot, mert bírom, jó fej, barát. Jó ötlet lenne beszállni a harcba, hogy megvédjem őt?

Figyelt kérdés
Tanárnak nem szólhatok, mert 5-en voltunk bent a tanteremben és 4-en beszéltek erről, szóval tudnák hogy ki volt a besúgó.

2017. máj. 28. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kiállnék mellette...
2017. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagy egyedül :)

Támadókról: Egy lány, egy vézna fiú és egy olyan fiú aki hasonlít rám csak soványabb


Rólam és a célpontról: Járok küzdősportra, a srác meg nagyon sokat dolgozik otthon, így neki is megvan az izomzata, és ő semmibenézi az etikettet, hogy "fiú nem üt lányt", úgy agyonütné a lányt hogy nem ébredne fel (én nem merném megtenni)

2017. máj. 28. 19:21
 3/20 anonim ***** válasza:
Mesélsz nekem privátban a kiközösítettről hogy mi a bajotok vele, miért van kiközösítve meg miért akarják megverni?
2017. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

nézd, két dolgot tehetsz


1. homokba dugod a fejed és úgy csinálsz, mintha nem tudnál semmiről

következmény: egy kórházi kezelés a srácnak vagy egy temetés, ha rosszul sikerül a verés vagy esetleg megunja a szar életét és öngyilkos lesz - te meg életed végéig sajnálhatod, hogy nem segítettél, pedig megtehetted volna - sőt, mivel tudtál róla és nem akadályoztad meg, magad is bűncselekményt követsz el, amiért el is ítélhetnek


2. elmondod a tanárnak ÉS összeszeded a normális osztálytársakat és kiálltok (nem verekedéssel) a srác mellett


következmény:

pár barom haragudni fog rád, senki nem sérül meg, összekovácsolódik az osztályközösség és valószínűleg szerzel egy életre szóló barátot


a te döntésed, az én lelkiismeretem mondjuk nem venné be, hogy esetleg valaki meghal, pedig segíthettem volna

2017. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Már elterveztem néhány kombinációt, hogy hogyan segítek neki, ha tényleg megtámadják, és hogyan rohanok oda segíteni.

Pl: Ha eldöntik és ráül az egyik a testére és úgy üti, akkor odarohanok és leterítem róla és hasonló tervek.

2017. máj. 28. 19:28
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
ne keveredj verekedésbe! szólj a tanárnak!
2017. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem szólhatok, leírtam hogy miért. Ezt a három hetet ki kéne még húznom a ballagásig, hiszen a csajnak én is kedvelt célpontja vagyok.
2017. máj. 28. 19:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ti milyen iskolába jártok amúgy? Meg mégis hogy gondolták, egy osztálykiránduláson összevernek valakit és a tanárnak, aki felügyel rátok, fel se tűnik? Csak szólok, hogy fel is jelentheti őket, ha tényleg súlyos testi sértést okoznak nekik, vagy a szülei feljelenthetik az iskolát pl., amiért olyan felügyelő tanárt küldtek el egy osztálykirándulásra, aki észre se veszi, hogy csoportosan összevernek egy gyereket..Az iskola igazgatója helyében pedig nem hagynám ezt szó nélkül, a kis verekedős cigókat úgy kirúgnám az iskolából, mint macskát szarni, azt majd az új kisegítő iskolájukban, ahová sokkal erőszakosabb emberek is járnak náluk, majd keménykedhetnek.
2017. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
" Nem szólhatok, leírtam hogy miért. " de, szólhatsz, elhiszem, hogy szar célpontnak lenni, de az ilyen terrorizáló f×szfejeknek pont ennyiben merül ki a hatalma, hogy mindenki befogja a száját, mert fél - rögtön nincs akkora pofájuk, ha valaki szembe mer velük szállni és azt teszi, ami helyes...emellett, ha kiállsz az elveidért a többi osztálytársad is kihúzza végre a fejét a fenekéből és mellétek fog állni
2017. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sz@rd le, hogy szólhatnál-e akkor úgy, hogy benne lenne a pakliban kiközösítenének téged. Mindenféleképpen szólj a felügyelő tanárnak, de ha verekedésig fajulna a dolog, szállj be annyira, hogy megfékeznéd a dolgot, vagyis ha ők vernék a kiközösítettet, adj a véznának egy izmos csicskalángost, a kiközösített srácot pedig fogd vissza, de annyira, hogy ne verjen össze mindenkit. Viszont védje majd meg magát, ha tudja!

Hidd el, megéri kiállni mellette. Én is eléggé kiközösített srác voltam és a haverjaim is. De volt egy alkalom, amikor majdnem bemostam az egyik gimis osztálytársamnak, mert nem hagyta békén. Verekedések és balhék miatt voltak már gondjaim ott, de megérte miattuk!

2017. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!