Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik barátom nagyon ocsmány...

Egyik barátom nagyon ocsmány mármár prasnyaként definiálható és hát nemtudom h közöljem vele. Már nagyon zavarja környezetét az undorságával. Vlmi ötlet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Bartosista?
2016. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

"Már már nagyon zavarja a környezetét"


Hogy mennyire jófej, erkölcsös, és normális környezete lehet! Az zavarja az embereket, hogy ő ronda? Ekkora trágya környezetben én érezném magam rosszul, de nem azért mert undorító vagyok, hanem azért mert gusztustalanok a körülöttem lévő emberek.

2016. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nektek is rá kellett keresnetek, hogy mi az a prasnya?
2016. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elwera ***** válasza:
0%
Szerintem csak üsd.
2016. ápr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen vágd a képébe hogy mertél megszületni?!

Hogy van képed mindennap felkelni?

Még levegőt se vegyél előttünk te átkozott rothadó embertelen formájú képződmény.

Ezt mond meg neki de keményen minden szavad üssön hát ha öngyilkos lesz.Szegény tényleg ennyire ocsmány annak örülnie kéne hogy van aki szereti,köztük te is.Őszintén szívből mond meg neki ahogy feltetted a kérdést körülbelül úgy.Ne tétováz most azonnal mond meg neki micsoda prasnya gyökér szökevény.Azt külön fejts ki neki hogy környezet elönti a hányinger ha már csak meglátják,mond meg neki hogy vonuljon kolostorba csak ott viselik el a prasnyaságát.De ha igazán barátja vagy egyszerűen csak közöld vele őszintén finoman adagolva hogy meg ne bántsd mert bármennyire ocsmány ember ő is neki is vannak érzései.

2016. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sz'tem elég baj neki hogy rusnya. Ha meg zavarja a környezetét valószínűleg nem azér' van mert ocsmány hanem azért mert paraszt.
2017. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!