Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az igazi szerelem?...

Milyen az igazi szerelem? Mennyit változott a világ és az emberek e kérdés vonatkozásában?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kibékülve a nőkkel, mert úgy tapasztalom, hogy a haszonelvűséget helyezik előtérbe a párválasztáskor. nyugtató mondatom, hogy tisztelet a kivételnek, de sajnos a saját kategóriában ilyet nem találtam. Az ilyen dolgot a személyességi jogok miatt nem bizonyítjuk, még ha tudnánk akkor sem. De tudjuk, hogy ez a dolog létezik, mégis hajlamosak ezt tetézni és NEM elismerni. Mit változtatnának ezen a férfiak, ha lehetőségük adódna rá?
2017. máj. 30. 16:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Szegény ember. Mindjárt megsajnállak, hogy ilyen hülye vagy
2017. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát ez nem olyan erős monológ. Valljuk be, hogy nem véletlenül nem kezdenek támadni a barátaid. :) Te mit keresel itt és milyen jogon minősítessz engem? Te kivel vagy együtt, mennyi idős vagy? Mesélj, nagy okos. Okosnak tartod magad?
2017. máj. 30. 17:21
 3/31 A kérdező kommentje:
Mert szerintem hülyébb vagy mint gondoltam. Miért küzdessz az igazság ellen? Nincs jobb dolgod?
2017. máj. 30. 17:22
 4/31 anonim ***** válasza:
Mivan szottyos teleszemeteled az oldalt a szánalmas kérdéseiddel?!
2017. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Atya-gatya... Mi ez a zagyvaság???? Ezt ki írta?? Kötelezővé tenném az oldalon az IQ tesztet, komolyan! Valami söpredék lehet csak az illető akinek komoly, frusztációs gondjai vannak! Ráadásul még ki se tudja fejezni magát :DDDD Mi ez?? Se füle, se farka! :D
2017. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ez dirett így készült.:) Ennél többet már nem bírnál ki és könyörögnél a moderátornak, hogy avatkozzon be. Kell az ilyen is, hogy ne érezd kínosan magad és tudjál vakamin ércelődni ne csak a saját terhedre. Kis ajándék.:)
2017. máj. 30. 23:36
 7/31 anonim ***** válasza:
Az összes többi kérdésed is szándékosan baromság?
2017. máj. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"Milyen az igazi szerelem?"


Feltételek nélküli és ha meglátod, akit szeretsz, olyan a gyomrodnak, mintha mennél le a lépcsőn és kimaradt volna egy lépcsőfok.


"Mennyit változott a világ és az emberek e kérdés vonatkozásában?"


Elidegenedettebb a világ, az emberek jobban befordulnak a világukba és a műszaki eszközeikbe, bizalmatlanok, és a piac kihasználja az önkeresési vágyaikat.


"Mit változtatnának ezen a férfiak, ha lehetőségük adódna rá?"


Aki felszínes, azzal nem egymást keressük. Ha lehetőségem adódna, mert én lennék az Isten/evolúció, több erkölcsös és kitartó embert teremtenék.

2017. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem a felszínességen van a hangsúly. Hogy ki mit gondol az mellékes. Kivannak rekesztve emberek és anyagi társadalmi megkülönböztetés folyik. felnőtt emberék nem élnek nemi életet egyes nők felfogása miatt. Ez nagyobb probléma.
2017. máj. 31. 12:17
 10/31 anonim ***** válasza:
Ne keverd a dolgokat. Te azért nem élsz nemi életet, mert egy lúzer vagy.
2017. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!