Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselik el az emberek...

Hogyan viselik el az emberek a képzett tanácsadókat, vagy népnevelöket mint Popper Péter?

Figyelt kérdés

Latom a gyakorin , hogy az épkézláb tanacsokat visszautasitjak az emberek , mikor valaki finoman , nemtrágárul ravilagit az igazsagra, fúj de utálják az emberek . Azokat szeretik akik fenntartanak egyfajta tévhitet a kérdezönél stb.

Ennek a fényében kérdem , hogy hogyan viselték el annak idejen az emberek popper petert aki nagyon okosakat mondott , de kemenyen megmondta a hallgatóságának az igazsagot , igaz nem oltan stilusban mint Csernus., hanem egy magas nivón.

Megis vettek jegyet az elöadasaiira nem kövezték meg. Ezt hogyan magyarazzatok?

Ha egy kismama panaszkodik h frissen szült es megvaltozott az élete, hianyzik a szabadsaga, mindenki mondja h ez hormonális , setald ki magad . Megborult az agyad biolémiája. Mintha nem volna igaz amit mond , tabutéma megélni hogy a szabadsagot elvesztetted.

Pedig ezt el kell fogadni , tudomasul venni es kihozni a legjobbat a helyzetböl.

Mire jó a tagadás?


2017. jún. 1. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én sokszor voltam Csrrnus előadáson, ésa barátnőimmel azon röhögtünk, hogy milyen emberek járnak oda. Hallgatják az előadást és ahhoz hülyék, hogy felfogják, őket alázza éppen Csernus :D

Pl. az egyik előadás témája a féltékenység volt, mellettem ülő csaj lelkesen tapsolt, de egyébként egész előadás alatt a pasija lábára tette a kezét jelezve, hogy foglalt :D Kész vicc.

Az emebrek azt hiszik, hogy ők a kivételek, közben ugyanolyan hülyék, mint a többi.

2017. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló +1 Bárcsak adhatnék több zöld pacsit. :D


Amúgy kérdező, igazad van, és sajnos magamon is észrevettem sokszor, hogy ilyen műtanácsokkal, belenyugtatással altattam magam (meg a tőlem tanácsot kérőket).

2017. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem Popper pont az a tipikus semmitmondó, akiről úgy tűnik, mint ha mondana valamit, de nem, csak unalmas közhelyeket és triviális lózungokat fogalmaz újra. Annyira felületes és üres az egész, hogy sírni lehetne rajta.
2017. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Látod, van, akinek hasznos és értékes az, amit Popper Pétertől hallott, és van, akinek nem. Nem hiszem, h P. P. professzor kiakadt volna azon, h a szavait, könyveit, előadásait nem értik meg/nem értékelik. Nem kell és nem is lehet mindenkinek tetszeni. Ahogy Müller Péter Iván mondja is: mindegy, hogy ki szeret, ért, aki érteni bír. Ennyi. Semmit le nem von a tanítása értékéből, h hányan szeretik, v nem szeretik (persze hozzá sem tesz :) ). Meggyőződésem, h a Popper Péter leginkább segítő/támogató/szeretetteljesebb gondolatait mondta el nekünk. (Nyugodjék békében!)


Mire jó a tagadás? Arra, h szétválogasd magadban, mire szánsz időt/kivel tartod a kapcsolatot/kit koptatsz le. A felemelőkre v a lehúzókra? A feltöltőkre, v az energiavámpírokra? Az "igenemberekre" vagy az "úgyse" emberekre? Aki illatmécsesre gyújt, vagy aki cigire? Aki imádkozik, vagy aki káromkodik? Hm?


Üdv és jó fejlődést kíván: Ԙ

2017. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!