Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szerelmes vagyok?

Starboy1 kérdése:

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy nő 29 éves,2 hete nem láttam azóta nagyon hiányzik, elötte kb 4 hónapot majdnem minden nap találkotunk együt voltunk egy baráti társaságban sajnos ő is pszichésen beteg mint én, azt hiszem skizoval diagnosztizálják mint engem , mióta elment dolgozni 2 hete nem is találkozunk nem is nagyon beszélgetünk, ő most szobalány,viszont nem veszi rám fel a telefont általában kivan kapcsolva neki vagy kicseng és nem veszi fel.Voltam tegnap este nála ahol lakik vártam rá 1 órát nem volt ott senki,hittem benne hogy ott lesz esetleg de nem volt.Sokszor átjött hozzám volt olyan is hogy össze feküdtünk,simogattam sokat a hasát simogattam, de volt amikor kicsit elgurult nálam a gyógyszer és hát olyanokat csináltam mellete amit nem kellet volna. Kérdeztem akar a szexet azt mondta nem,többször le akartam smárolni csak nem engedte annyit mondott légyszives ne.Volt egyszer zárton szegény még idén februárban én mentem ki hozzá kistarcsába,akkor egész oda volt értem még egy szivet is csinált nekem narancs hélyból :D. Nagyon örült nekem,aztán nem voltam még akkor túl jól így hát helyettem összejött egy másik sráccal,kérdezte ugye nem törsz lelkileg össze? És megölelt. Lehet kicsit ki is használt mindig kért hogy vigyek neki valami kaját,tea filtert stb,de már az utóbbi időkben nem is kért semmit mert tudta hogy megjött már az önbizalmam és nem fogok neki semmit vinni.Mióta dolgozik nem nagyon foglalkozik velem vagy csak egésznap melózik és elfárad estére. Nektek mi a véleményetek? Szerintem csak azt várja hogy dolgozzak,ő ugye a pénzes pasikat szereti vagy hát nemrossz ugye ha egy férfinál van pénz ugyebár,ezen vagyok hogy most munkába álljak. Érdemes küzdeni a céljaimért? 26/F

2017. jún. 2. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te szerelmes vagy, de ő nem szeret téged, ez nyilvánvaló. Veszett fejsze nyele... Előfordul az ilyesmi, szerintem nem érdemes érte tovább küzdeni. Én most a munkába állásra koncentrálnék, aztán majd kialakul a többi!
2017. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!