Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmes lettem egy lányba,...

Szerelmes lettem egy lányba, akivel eddig barátok voltunk, többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy lányba, akivel eddig barátok voltunk, és mindent megbeszéltünk, amit csak lehetett, nagyon közel állunk egymáshoz, de egyszer szóba került ez a téma (akkor még nem voltam szerelmes belé), de ő kijelentette, hogy barátságnál többet soha nem akar tőlem, így nem is merem neki elmondani, mert az a barátság végét jelentené.

2017. máj. 17. 22:37
 1/3 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Lehet hogy elmúlik.
2017. máj. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehogy elriaszd a lányt! Jobb egy barátság, egy kipróbált, hosszan tartó barátság annál, minthogy kockáztasd az eltávolodásotokat, nemigaz?


Én is voltam ilyen helyzetben. Nem szóltam neki, nem jeleztem sehogysem felé a dolgot. Elmúlt. Megerősödtem. Jó barátok vagyunk azóta is.

2017. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

Énis voltam így mondtam neki, aztán egy olyan dumával koptatott le, hogy neki hát hogy is mondjam... más az ízlése xD jó mondtam hogy egy darabig ne beszéljünk 1 hét múlva odamentem tök jó barátok lettünk már nem is szerettem (úgy)


Aztán sajnos véletlenül rájöttem, hogy nem csak le akart pattintani, hanem igazat mondott xD

2017. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!