Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki még sosem volt...

Van olyan aki még sosem volt szerelmes?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem voltam.
2017. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok olyan ember van. :D De azért nagyban függ az életkortól is. Van aki 14 évesen lesz először " nagy szerelmes", bár ez legtöbbször csak gyerekszerelem.

Van akinél 18-20 éves korában. De azt nem hinném, hogy ember úgy haljon meg, hogy nem volt szerelmes, akár csak plátóian. :)

Kivéve talán azokat az embereket akik nem éreznek, esetleg valamilyen pszichológiai betegségük van. :D De nem vagyok orvos, nem tudom.

2017. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a pszichés zavarokkal küzdők között lehetséges ilyesmi..
2017. febr. 18. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem voltam még.

Egyszer azt hittem az voltam, de valaki tájékoztatott róla hogy köze nem volt a szerelemhez amit éreztem, csak enyhe vonzódás.

2017. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még az. A szerelem szerintem szimplán csak a szimpátia és a szexuális vonzódás egyvelege. Ha szimpatikus, szexuálisan vonzó, és mersz vele kezdeni, akkor kimutatod felé, hogy szerelmes vagy belé. De ahogy megszűnik egy is ezek közül, akár csak megváltozik a viselkedéséről a véleményed, vagy csalódsz benne, utána már nem is vagy belé szerelmes. Szerintem az a tipikus szerelem, amit az emberek elképzelnek, az nem is létezik. Ezért is van az, hogy alaki egyszer ebbe, egyszer abba szerelmes. Mert valójában nem is szerelmes egyikbe sem. szerelem egy olyan dolog, ami az ember agyában fogalmazódik meg. Amíg nem ismerték a szerelmet, senki nem is volt szerelmes. Kívánom tévedjek. De így most hirtelen, akármelyik nő arcát ideraknák elém, egyikbe se lennék szerelmes. Egyszerűen nem tudok olyan nőt elképzelni, akibe bele tudnék szeretni. Persze, látnám, hogy szebb mint a többiek, meg hogy szexuálisan vonzó. De kifejezett szerelmet nem éreznék. Talán akik nagyon egymáshoz szoktak, és valami kötődés kialakult közöttük, azok hiszik szerelemnek azt, amit éreznek.
2017. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még. Pedig nem vagyok már kisgyerek..
2017. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!