Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek lenézné...

Szerintetek az emberek lenéznének emiatt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban nem igazán működött jól a telefonom (Iphone 5s),de szerintem még karácsonyig tudom használni. A szüleimtől egy Iphone 7 plus-t szeretnék kérni. A szüleim igent mondtak,de azt mondták,hogy csak karácsonykor lehet erről szó. Én természetesen elfogadtam,hiszen nem mindenki tud csak az ujjából kihúzni egy ilyen típusú készülék árát.Szeretnék én is besegíteni a szüleimnek egy kis pénzgyűjtéssel. (A barátnőmmel megyünk majd nyáron az apukájához segíteni és majd kapok egy kis pénzt) 14 évesek vagyok és higyjétek el nekem, hogy én nem azért választom az Iphone-t, mert ez a trendi meg ez a menő, hanem tényleg egy olyan telefon, ami tényleg évtizedekig kibírja. Bármit kapok, azt megbecsülöm és az Iphone 5s-em is 6 évig bírta és nagyon hálás vagyok. Nem is az a fajta vagyok, aki szeret felvágni. Utálom a nagyképűséget és a dicsekedést. ( A barátaim 3 hónap után jöttek rá, hogy kaptam egy új telefont.)Szerintetek az emberek lenéznének, ha egy 14 évesnek egy legújabb Iphone modellje lenne? U.I.: Nem tartozom a "tömegp*csák" közé, akik vastag szemöldökkel meg 6kg vakolattal járnak. Nem hordok "tömegcuccokat". (elnézést a kifejezésekért) Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 3. 08:41
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*éves
2017. jún. 3. 08:42
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Az iPhone 5ösöd hány évtizedig bírta?
2017. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát,lenne irigykedés,az biztos.

Miért foglalkozol ezzel ?

Aki ismer jó,tudja milyen ember vagy.

A többi meg bekaphatja.

Nem igaz ?

2017. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ó bocsánat, be volt írva csak nem vettem észre. Én nem vennék ilyen telefont, mert az árához képest nem tud annyit. De ha te is adsz bele pénzt, az teljesen korrekt. Biztos lesznek egyébként akik furán fognak rád nézni emiatt. Szimplán azért, mert proli felvágásnak lehet érzékelni hogy ha egy alsó-középosztálybeli egy ilyenfajta luxusterméket vesz, aminek igazából fel van hajtva az ára, de nem tud sokkal többet mint a versenytársak által gyártott közép árkategóriás termékek
2017. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én nem azért szeretnék ilyen telefont, hogy másoknak a szemében irigységet lássak. Pusztán a saját érdekem miatt veszem. Az meg megint más kérdés, hogy kinek melyik telefon válik hasznára. Valaki a Samsungot részesíti előnyben, én meg azt nem tudom kezelni.
2017. jún. 3. 08:57
 6/32 anonim válasza:
91%

Az Iphone 5-öd hat évig bírta?

Hűha, akkor még nem is jött ki ez a telefon.

2017. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Jajj, kicsilány...ebben a korban mindenki azt mondja, hogy nem tömegtermék...de, az vagy. De ha intelligensebb vagy, kinövöd ezt majd.
2017. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
"Kicsilány" Tudom,hogy nem vagyok felnőtt,de nem ismersz. Nem ismered a tanulmányi eredményeimet. Eddig mind a 7. osztályomat kiválóan vittem végig. A célom az, hogy orvos legyek. Ezerrel tanulom a németet, a biológiát és a kémiát. Vannak céljaim és azt el szeretném érni. Én sem ismerlek téged, de mindenki magából indul ki. Én úgy gondolom, hogy tisztességesen leírtam, hogy nem az a célom, hogy másoknak felvágjak. Azt hiszem, hogy ember külseje nem határozza meg a belső értékeket, csak akkor alkoss véleményt ha ismersz.
2017. jún. 3. 09:16
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mire vonatkozik a kérdés? Mi miatt nézne le és ki?
2017. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Jó az a 6 év, tekintve, hogy az 5s valamikor 2013ban jelent meg :D
2017. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!