Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik régebben rockot esetleg...

Akik régebben rockot esetleg metált hallgatak, ti mikor "jöttetek rá", hogy nem tetszik az a stílus?

Figyelt kérdés
Leginkább huszonévesek válaszát várom, akik fiatalabb korukban ezeket a stílusokat hallgatták. Kinőttétek? Vagy csak egy lázadó korszak volt ez? Esetleg más ok?

2017. jún. 3. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, hogy hogy lehetne kinőni. Apám 64 éves eléggé érett alak és még mindig rock és metál megy nála akármikor látogatom. :) Mi baj van ezzel a stílussal? :)
2017. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem semmi :) Csak sokan mondják, hogy az ember kinövi, és kíváncsi vagyok ha van itt ilyen ember nála mikor kezdett a háttérbe szorulni a stílus, vagy mikor hagyott teljesen fel vele.
2017. jún. 3. 12:27
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

A külvilág felé mutatott lázadást kinőttem, de még mindig csak ezeket a műfajokat hallgatom. Párom is. Szerintem a zenei ízlést nem lehet kinőni, bár idővel átalakul kicsit, kiforr.

N/20, f/31

2017. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, mit lehetne rajta kinőni. Én tiniként még nem hallgattam rockot és metált, nem ismertem. Most már igen, inkább a metál jön be, de a jó rock is. 40 vagyok, de nem hiszem, hogy 60 év múlva ne tetszene, ami most. Persze ahogy öregszem, megismerek más műfajokat is, de inkább gyerekesebbek jönnek be. Klasszikus zenét 6-14 évesen hallgattam leginkább (bár abból is jó a jó, de valahogy jobban hat rám más).


Biztos van, aki ifjan bulis rockkoncertekre jár a haverokkal, aztán felnő, a bulik kiesnek vagy megváltoznak, de ha igazán bejött neki a stílus, akkor mindig is hallgatni fogja.


A motorozást sem növi ki az, akinek bejön, csak mert sokan fiatalon űzik és később nem...

2017. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem nem én vagyok pontosan akit keresel, mert még mindig rajongok a rockért, metálért, de volt jó pár év amíg mást nem hallgattam (lázadás nem igen volt mellé) és enyhébben mint amennyire azt sztereotip rockerként szokás, de volt egy minden mást lenéző korszakom is. Na ebből kinőttem, most már nagyon sok stílust és irányzatot hallgatok és élvezek, olyanokat is, amikről pár évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy ez lehetséges:D Ettől még ha választanom kéne egy stílust, hogy csak azt hallgassam egész hátralévő életemben, akkor a rockot választanám még mindig:)
2017. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
#1 vagyok, azt hiszem minél idősebb vagyok annál inkább elfogadok és megszeretek más műfajokat is, de teljesen elfeledni a rockot/metált sosem fogom. :)
2017. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte, hogy ki lehet-e nőni, hanem hogy aki kinőtte, annak hogy zajlott.

Én messze nem vagyok 20, annyira nem, hogy 14 vagyok. 2-3 éve hardcore metál fan voltam, minden mást elítéltem, de ma már teljesen máshogy látom a dolgokat. A régi kedvenceim közül is hallgatok, de jellemzőbb lett a kevertség vagy a light-osabb rock bandák hallgatása, de vannak minimal vagy rap rave, pop előadók is szép számmal a zenéim között, szinte minden műfajból van, ami tetszik.

Metált akkor kezdtem hallgatni, mikor bántani kezdtek a suliban. Azóta kihevertem és más lettem, velem változtak a lejátsztási listáim.

3 éve volt ez az egész, és igen fiatal vagyok, nem sok dolgot éltem meg, de olyan, mintha tíz évvel ezelőtti dolgokról beszélnék.

2017. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 veterán vas ***** válasza:
80%

Elég régen hallgatok rockot, de eddig még nem jöttem rá, hogy nem tetszik. ;)

Sőt, mostanában, visszafelé haladok az időben, mert egyre több 50-es évekbeli rockabillyt hallgatok.

Szerintem a rockot olyan, mint a rallye. Sosem fogom kinőni. :)

2017. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
20 éves korom körül. Azóta metált egyáltalán nem hallgatok, egyszerűen nem tetszik.
2017. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Én 25 vagyok, de eddig nem igazán érzem úgy, hogy változott volna az ízlésem, sőt.
2017. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!