Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik régebben rockot esetleg...

Akik régebben rockot esetleg metált hallgatak, ti mikor "jöttetek rá", hogy nem tetszik az a stílus?

Figyelt kérdés
Leginkább huszonévesek válaszát várom, akik fiatalabb korukban ezeket a stílusokat hallgatták. Kinőttétek? Vagy csak egy lázadó korszak volt ez? Esetleg más ok?

2017. jún. 3. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

A szegecses karkötőt, málhazsákot, bakancsot, csupa feketét kinőttem. Amint elkezdtem dolgozni.


Viszont a rockot/metált most is szeretem, imádom. Kevesebb zenét hallgatok, mint fiatal koromban. Nem is igazán követem a zenei világot mióta dolgozom. Azelőtt vártam az új albumokat, most azt sem tudom "mi merre hány méter". Más kapcsol ki szellemileg. De ha zenés kedvemben vagyok akkor még mindig rockot/metált hallgatok.


Illetve kicsit bővült a zenei ízlésem. Utazás közben szívesen hallgatom a rádióban szóló slágereket. Egy-kettő még tetszik is.


A gépzenét/tuc-tuc zenét viszont továbbra sem kedvelem, sőt ingerült leszek tőle.

2017. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Kb ugyanaz a helyzet nálam, mint az #5. válaszoló esetén. metálból is már inkább csak az elvontabb irányzatokat kedvelem inkább. Post metal, progresszív metal,djent... Régebben hallgattam pl ortó skinhead és punk zenéket, annak a vonalnak is vége van, inkább már csak a nosztalgia kedvéért kapcsolok be néha ilyet.
2017. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%

Változott az ízlésem. Tízévesen odáig voltam a Tankcsapdáért, pedig nem is értettem, miről szólnak a számaik. Hallgattam, mert menő volt, aztán kb. Tizennégy évesen meguntam, meg nem tetszett már. A szövegek sem tetszenek igazán. Más műfajok jobban érdekelnek, persze a rockkal sincs bajom.


20

2017. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
30-as nőként vettem észre, hogy mennyire hiányzik a rockzene, de főleg a Férfias pasik a könnyűzenéből.
2017. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#9 Miért? Mi változott?


Kb olyan válaszokat vártam, mint a 11-é. Köszönöm!

2017. jún. 3. 19:42
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
9-es vagyok, nem tudom mi változott, egyszerűen már nem tetszik. Nem tudom megindokolni, megváltozott az ízlésem. Egyébként 10 éves koromtól kezdve rajongtam a rockért, szóval nem csak egy rövidke korszak volt.
2017. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 BlackSword ***** válasza:
59%

Aki úgymond kinövi, az sosem volt igazán rocker...


"Elkopik a bőrnadrág

A hosszú hajat levágják

Meghíznak a rockerek

Akkor is ilyen leszek


Megyek az út másik felén

Kemény kő a szívem helyén

Vésd fel, jegyezd meg jól

Hogy Rocktóberben születtem én"

2017. jún. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Én sose voltam az az igazi rockert, csak sosem tudtam azonosulni a kommersz zenével. A rockból is inkább az allternatív vonal jött be, aztán szép lassan bekúsztak több műfajok is az alternatív zenéből, jött az indie rock, az indie előadók aztán az alternatív pop is. Most is hallgatok rockot, de inkább a hangulatom és hely alapján választom a zenét, jobban bírom a chill zenéket, amik megnyugtatnak és nem felspanolnak. Amúgy valószínű régen is bejött volna ez a vonal ha nyitottabb lettem volna rá.
2017. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Tom Benko ***** válasza:
82%
Valahogy nem sikerült rájönnöm. Még mindig tetszik, pedig soha nem voltam a tipikus rocker. Maximum a bandás pólók, az a mai napig. Isteni élmény a kilencedikesek első matekóráját Mayhemes pólóban tartani.
2017. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
31/N én vén csoroszjaként is metált fogok hallgatni mert az a leg királyabb XD pl nightwish vagy metallica XD
2021. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!